رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با اشاره به اینکه دشمن با بنگاه های تبلیغاتی خود علیه حجاب سعی می کند که پایه های دینی جوانان و بانوان ما را مورد هجمه قرار دهد، گفت: دشمن با آوردن مردم در کف ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رودسر، مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در رودسر با شعار محوری «فلسطین محور وحدت جهان اسلام؛ قدس در آستانه آزادی» از جلوی سپاه ناحیه رودسر تا مسجد ملاامیرا با حضور گسترده مردم شهیدپرور رودسر در حمایت از مردم فلسطین و تمامی مظلومان جهان برگزار شد. 

عباس بایرامی در سخنرانی این مراسم در مسجد ملاامیرا با اشاره به اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، فضای غرب آسیا وارد یک مرحله جدیدی شد، اظهار کرد: شرایطی که در این منطقه حساس و استراتژیک رقم خورد تماما به نفع جبهه غربی و در راستای قدرت یابی جهان غرب برای درهم کوبیدن جهان اسلام با آوردن رژیم منحوس و سرطانی صهیونیستی بود. 

رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با اشاره به اینکه رژیم جلاد آدم کش و بچه کش صهیونیستی در منطقه خاورمیانه برای مهار گسترش اسلام خواهی و اسلام گرایی در جهان به دست پلید انگلیس انجام شد، افزود: به رغم متحد شدن کشورهای عربی و راه اندازی جنگ چند روزه برای نابودی صهیونیسم راه به جایی نبردند و رژیم صهیونیستی توانست پیروز شود. 

وی با بیان اینکه استکبار با استقرار صهیونیست در قلب جهان اسلام می خواست که قبله گاه اول جهان اسلام را به نفع خود مصادره و از مسلمین جدا کند، تصریح کرد: صهیونیست شعار از نیل تا فرات را سر داد و اگر محقق می شد جهان اسلام در سیطره این قوم لجوج جلاد قرار می گرفت که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام (ره) و یک جنگ نرم و حساب شده راهبردی که پیش بینی کرده بودند بهم خورد. 

بایرامی با اشاره به اینکه امام (ره)، ملت ها را با مردم ستم دیده فلسطین همراه کرد و آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس معرفی کرد، گفت: مسلمانان جهان هرساله با حضور با شکوه در راهپیمایی روز قدس اعتراض و خروش جهان اسلام علیه ستمگران را به نمایش گذاشته و اتحاد و همبستگی ملت های آزاده جهان در برابر بدخواهان اسلام را فریاد می زنند. 

رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با اشاره به کینه و بغض دیرینه استکبار و صهیونیست از انقلاب اسلامی بیان کرد: دشمن در طول ۴۴ سال از انقلاب اسلامی با انواع توطئه ها سعی در براندازی و فروپاشی انقلاب اسلامی کرده و اغتشاشات سال گذشته نمونه ای از فعالیت های دشمن و استفاده از زنان و بانوان جامعه علیه نظام بوده است. 

وی با قدردانی از بصیرت و آگاهی مردم در حمایت از نظام و رهبری برای نابودی توطئه های دشمن افزود: راهبرد مدبرانه ولایت و امامت رهبر انقلاب توانست مردم را به سلامت از آشوب دشمن عبور دهد و همراهی مردم با ولایت بود که نقشه های دشمن خنثی شد. 

بایرامی با اشاره به اینکه دشمن با بنگاه های تبلیغاتی خود علیه حجاب سعی می کند که پایه های دینی جوانان و بانوان ما را مورد هجمه قرار دهد، گفت: دشمن با آوردن مردم در کف خیابان ها تلاش کرد انقلاب اسلامی را تا مرز فروپاشی جلو ببرد تا جایی که افرادی که با دشمن همکلام شدند و علیه رهبر شعار دادند اما همه مورد عفو رهبری قرار گرفتند چون نیازمند بصیرت اند. 

رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با اشاره به اینکه در سال مهار تورم و رونق تولید نیاز است تا از کارخانه و کارگر ایرانی حمایت شود، بیان کرد: با خرید کالای ایرانی از پول ملی و صنعت کشور حمایت کنیم. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان