رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه که در سفر کاری خود در مسکو حضور دارد ضمن دیدار با سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه به مهم ترین موانع و مشکلات پیش روی فعالان اقتصادی اشاره کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، هادی تیزهوش تابان رییس اتاق بازرگانی گیلان در دیداری که با کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه انجام داد، به رفع موانع و مشکلات و از سویی تسهیل تجارت از طریق شبکه بانکی و گشایش زیرساخت هایی تجاری، راهکارهایی را در حوزه تجارت با یکدیگر به تبادل نظر و گفت وگو پرداختند. 

در این دیدار که رحیمی رایزن بازرگانی ایران در مسکو نیز حضور داشت در خصوص رفع موانع و مشکلات در مسیر تجار و بازرگانان ۲ کشور بحث و گفت وگو به عمل آمد. 

طرفین در این دیدار ضمن خرسندی از آغاز انتقال منابع مالی توسط میربیزنس بانک روسیه با نرخ مناسب اظهار کردند که حداکثر تلاش را برای رفع موانع موجود انجام خواهند داد.

در این دیدار در خصوص اعزام هیئت تجاری بزرگ به ریاست شافعی رییس اتاق بازرگانی ایران به جمهوری تاتارستان در ۲۷ اردیبهشت ماه سال جاری برای شرکت در همایش روسیه و جهان اسلام و شرکت در نمایشگاه حلال قازان برنامه ریزی های لازم انجام شد.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان