به گزارش لنگرخبر، محمدتقی آشوبی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در نشست مشترک با فرمانده تیپ مخصوص میرزا کوچک لنگرود با تقدیر از خدمات سلامت محور تیپ مخصوص میرزا کوچک لنگرود اظهار کرد: این تیپ علاوه بر پایوران و نیروی وظیفه، خدمات بسیاری به مردم منطقه به ویژه در بحران کرونا ارائه کرده و شایسته تحسین است.

وی، واگذاری سلامت مردم به بخش خصوصی را یکی از اهداف دولت سیزدهم برشمرد و افزود: هدف همه ما ارتقای نظام سلامت کشور و استان است و از توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق مختلف به ویژه از سوی بخش های غیردانشگاهی، استقبال می کنیم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با استقبال از درخواست تیپ مخصوص میرزا کوچک لنگرود مبنی بر احداث و یا توسعه مرکز درمانی گفت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان آماده ارائه مجوز احداث بیمارستان ۲۰۰ تخت خوابی و صدور موافقت اصولی به نیروی زمینی سپاه در شرق گیلان است.

سردار سبحان تاور، فرمانده تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان نیروی زمینی سپاه نیز در این نشست با اشاره به فعالیت بهداشتی و درمانی این تیپ به هزاران نفر از کادر تیپ و دیگر ذینفعان منطقه اظهار کرد: این تیپ علاوه بر کادر، پایور و نیروهای وظیفه در دوران کرونا به هزاران نفر از مردم منطقه نیز خدمات درمانی ارائه کرده است.

وی با اشاره به همگرایی همه جانبه در ارائه خدمات سلامت محور به مردم در بحران کرونا افزود: کرونا فرصت مغتنمی برای بروز استعدادها و توانمندی ها به ویژه در نیروهای مسلح بود.

فرمانده تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه این مجموعه هدفی جز خدمت به مردم ندارد، گفت: مردم ذینفعان اصلی هم افزایی نیروهای مسلح در کنار مجموعه دولت، به ویژه در نظام سلامت هستند.

پایان پیام/

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان