« ابوالفضل بهروز » دانش آموز روستای شالده شفت که با اطلاع رسانی به موقع خود موجب نجات یک قلاده شغال گرفتار در تله سیمی شده بود از سوی مسؤولان شهرستان تقدیر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شفت، دوازدهم اردیبهشت ماه سال جاری بود که یک قلاده شغال در تله سیمی کشاورزان در روستای تکرم شفت گرفتار شده بود که با تماس تلفنی و اطلاع رسانی به موقع یک دانش آموز دوستدار حیات وحش و حضور به موقع یگان حفاظت محیط زیست نجات یافت و به طبیعت بازگشت.

« ابوالفضل بهروز » دانش آموز روستای شالده شفت که با اطلاع رسانی به موقع خود موجب نجات یک قلاده شغال گرفتار در تله سیمی شده بود.

یاسر ریاضی، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شفت تصمیم گرفت تا از این دانش آموز شجاع و حامی محیط زیست تقدیر کند.

محیط بانان و رؤسای ادارات حفاظت محیط زیست و آموزش پرورش شهرستان شفت با حضور در کلاس درس این دانش آموز، با اهدای لوح سپاس و هدیه نقدی از «ابوالفضل بهروز» دانش آموز پایه چهارم دبستان شهید خوش انس شالده تقدیر کردند.

در مراسم تقدیر از این دانش آموز یوسف مشفقی، رئیس آموزش و پرورش شهرستان اظهار امیدواری کرد با آگاه سازی کودکان  و نسل های آتی شاهد روزهای خوبی برای محیط زیست و حیات وحش شهرستان باشیم.

به گفته رئیس اداره حفاظت محیط زیست شفت، طبیعت پایدار و زییای شهرستان شفت گواهی دهنده فرهنگ غنی و توجه بسیار خوب مردم این شهرستان به حفظ محیط زیست ​​است.

 

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان