رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از دستگیری ۳۶۷ خرده فروش مواد مخدر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد. و گفت: در مجموع ۵۳ کیلو و ۵۴۴ گرم تریاک، یک کیلو و ۱۴۴ گرم هروئین، ۷۷ کیلو و ۴۱۴ گرم حشیش، یک کیلو و ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سرهنگ علی احمدپور امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه خانواده ها باید فرزندان خود را با صدمات جبران ناپذیر مواد مخور آشنا کنند، اظهار کرد: اعتیاد یک بیماری جسمی، روانی و اجتماعی بوده و ورود به این فرآیند، آسان و خروج از آن مشکل است. 

وی با اشاره به اجرای طرح سه روزه ارتقا امنیت اجتماعی با هدف پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح استان گفت: در این طرح در مجموع ۵۳ کیلو و ۵۴۴ گرم تریاک، یک کیلو و ۱۴۴ گرم هروئین، ۷۷ کیلو و ۴۱۴ گرم حشیش، یک کیلو و ۶۴۰ گرم شیشه و ۱۹ کیلو و ۹۳۰ گرم سایر مواد مخدر کشف شده است. 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از دستگیری بیش از ۳۰۰ خرده فروش مواد مخدر خبر داد و افزود: با تلاش های صورت گرفته ۳۶۷ خرده فروش، قاچاقچی و معتاد متجاهر جمع آوری، دستگیر و در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند. 

احمدپور با تاکید بر رویکرد اجتماعی مبارزه با مواد مخدر از طریق جلب مشارکت حداکثری مردم بیان کرد: واکسینه کردن قشر جوان زمانی اتفاق می افتد که همه دستگاه های مرتبط در این زمینه همکاری و تلاش کنند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان