جانشین فرمانده کل انتظامی کشور گفت: هرکس به فکر ایجاد خدشه در امنیت پایدار باشد، با سخت ترین برخوردها مواجه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، سردار سرتیپ قاسم رضایی صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، اظهار داشت: امروز امنیت پایدار و باثبات در مرزها داریم که این امر در سایه خون شهدا و همراهی مردم محقق شده است.

وی افزود: خوشبختانه مرزهای شمال غرب و استان آذربایجان غربی شاهد امنیت پایدار هستند که تلاش نیروهای مرزبانی و دیگر نیروهای امنیتی در این مناطق چشمگیر و قابل توجه است.

جانشین فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران، عنوان کرد: پایداری امنیت منوط به احساس وظیفه همه از مردم و مسئولان است.

وی با اشاره به تلاش دشمن در ایجاد ناامنی، ادامه داد: نیروهای انتظامی و مرزبانی با تمام توان در راه تحقق امنیت تلاش دارند و دشمن هم این نکته را دانسته است.

سردار رضایی تأکید کرد: هرکس به فکر ایجاد خدشه در امنیت پایدار باشد، با سخت ترین برخوردها مواجه خواهد شد.

وی ابراز داشت: در اغتشاشات سال گذشته با مدیریت عالی فرماندهان و نیز جانفشانی نیروهای انتظامی و امنیتی شاهد یأس دشمنان بودیم که هوشیاری مردم موجب شکست تمام نقشه های دشمنان شد.

جانشین فرمانده کل انتظامی، حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز را ممنوع دانست و بیان داشت: هشدارها در این زمینه داده شده است و امیدواریم مردم نسبت به جلوگیری از تبعات بعدی از نگهداری این اقلام خودداری کنند.

در این دیدار، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی هم در سخنانی، با تقدیر از زحمات نیروهای نظامی و انتظامی، خاطرنشان کرد: تلاش پلیس در برابر ناهنجاری ها و تهدیدات انتظامی قابل ستایش است.

تذکر و اخطار جدی پلیس درباره "قاچاق" و "سلاح غیرمجاز"/ دیگر هیچ تعارف و اغماضی نخواهیم داشت

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی، تصریح کرد: دشمن در صدد القا و ایجاد ناامنی در جامعه است که رشادت نیروهای امنیتی و انتظامی کنار هوشیاری مردم مانع این امر است.

انتهای پیام/+

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : آذربایجان غربی

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان