معاون سازمان انرژی اتمی گفت: ابهامات و پرسش هایی که در ذهن برخی بود با سخنان و نصایح پدرانه حضرت آقا روشن و شفاف شد.

سید پژمان شیرمردی، مدیرعامل شرکت توسعه کاربرد پرتوها و معاون سازمان انرژی اتمی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به دیدار روز یکشنبه مدیران و کارکنان سازمان انرژی اتمی با مقام معظم رهبری گفت: به نظرم روزی تاریخی و وصف ناشدنی برای صنعت هسته ای بود.

وی ادامه داد: در چند سال گذشته فرصتی دست نداده بود که خدمت حضرت آقا برسیم و بیانات ایشان را بشنویم و از آن بهره مند شویم و از آنجایی که در دیدار روز گذشته نیروهای پرسنل، کارشناس و مدیران و افراد دانشگاهی و کسانی که به نوعی با شرکتأ های دانش بنیان در این حوزه فعال بودند حضور داشتند، قابل توجه بود. همه منتظر شنیدن سخنان و نصایح پدرانه حضرت آقا بودند و ابهامات و پرسش هایی که در ذهن برخی بود با این سخنان روشن و شفاف شد.

معاون سازمان انرژی اتمی با اشاره به این بخش از سخنان رهبری که گفتند همکاری ایران با آژانس باید در قالب مقررات پادمان باشد و همزمان به مصوبه مجلس نیز عمل شود، گفت: قطعا با این چارچوب و هدف گذاری در آینده عزت کشور حفظ می شود و هم زمان ارتباطات با آژانس را حفظ خواهیم کرد.

شیرمردی تصریح کرد: حضرت آقا یک بار دیگر ارزش و اهمیت صنعت هسته ای را یادآور شدند و روی مباحث مغفول باقی مانده کاربرد پرتوها و انرژی هسته ای به ویژه در حوزه کشاورزی و سلامت و بهداشت تاکید کردند که کم سابقه بود.

وی با اشاره به رضایت رهبری از روند فعالیت های سازمان پس از بازدید از نمایشگاه دستاوردها اظهار کرد: ما از بیانات ایشان و فضایی که در این جلسه حاکم بود لذت بردیم و برای ادامه کار انرژی مثبت گرفتیم. معتقدیم اگر ایران قوی و موفقیت نظام و ملت را می خواهیم باید به حوزه انرژی هسته ای در همه بخش ها اهمیت دهیم.

به گزارش ایسنا، دانشمندان و مسئولان صنعت هسته ای روز یکشنبه با مقام معظم رهبری دیدار کردند. در حاشیه این دیدار نمایشگاهی از دستاوردهای صنعت هسته ای به ویژه در چند سال گذشته در حوزه های مختلف برگزار و مقام معظم رهبری در جریان آخرین تحولات این حوزه قرار گرفتند.
انتهای پیام

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان