خطیب جمعه رشت با بیان اینکه غرب باوران داخلی هم از رونمایی موشک فتاح افسرده و نگران شدند، گفت: دشمن در تلاش است تا موفقیت های جمهوری اسلامی را کمرنگ کرده و چشم خود را بر حقیقت قدرت ایران اسلامی ببندد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آیت الله رسول فلاحتی در آئین عبادب سیاسی نمازجمعه این هفته رشت با گرامیداشت ایام شهادت امام جواد (ع)  اظهار کرد: پذیرش ولایت امام جواد (ع) آثار و برکات فراوانی دارد چرا که خداوند انسان را صاحب درجات در روز قیامت خواهد کرد و سیئات او را تبدیل به حسنات می کند.

وی با بیان اینکه در طول تاریخ، ایرانیان همواره مردمانی غیور، قدرتمند، فرهیخته و اهل علم و دانش و هنر بوده و در روزگار ما نیز به اوج فرهیختگی و قدرت رسیده اند، گفت: ایران سرزمین شیرمردان و هنرمندان بوده اما بعد از جنگ جهانی دوم تلاش قدرت های سلطه به رهبری ایالات متحده این بوده که  ایران را تحقیر کنند زیرا می دانستند که ایران قوی جلوی رشد قدرت های شوم سلطه را می گیرد.

خطیب جمعه رشت با بیان اینکه نظام استعمار همیشه سعی داشته تا ایران را تحت استعمار خود نگاه داشته و تحقیر کند، گفت: نظام سلطه برای قدرت  استعماری خود در ایران  ضاخان و محمدرضا شاه را به این کشور تحمیل کردند.

فلاحتی با تاکید بر اینکه استعمارگران با برخورداری از غول های فرهنگی، به ترویج فرهنگ غربی در ایران پرداختند، افزود: غرب گرایان  روشنفکران و فریفته آن تفکر غربی فکر می کنند آنها باید بر ما سلطه و آقایی داشته باشند، در  حالی که قدرت و عزت از آن   ملت های اهل تولید و معنویت است.

خطیب جمعه رشت با اذعان به اینکه به برکت انقلاب اسلامی امروز هیچ نقطه ای از زمین نیست که نگاهش به جمهوری اسلامی نباشد، بیان کرد: یک تار موی ژنرال حاج قاسم سلیمانی به تمام ژنرال های دنیا می ارزد و چرا که این شهید والامقام  یک نیروی الهی، قدرتمند و انسان ساز بوده است.

وی با تأکید بر اینکه در سایه خون شهدای گرانقدر ایران اسلامی و رهبری و مدیریت های الهی امامین انقلاب، جمهوری اسلامی بر همه ملت ها سایه افکنده، افزود: دشمن همچنان تلاش می کند تا یأس و ناتوانی را در بین ملت ایران القا کند و بگوید ایرانیان نمی توانند کاری انجام دهند اما ایرانیان در عرصه های مختلف با تفکر «ما میتوانیم» توانستند.

 فلاحتی با اذعان به اینکه دشمنان مخالف دستیابی و موفقیت ما در عرصه هسته ای هستند، تصریح کرد: توسعه صنعت هسته ای در هر کشوری موجب ایجاد قدرت بازدارندگی و در عرصه کشاورزی، محیط زیست، هوافضا و بخش های درمان صدها اثر مفید داشته و باعث قدرت و پیشرفت کشورمان می شود و جوانان ما در این عرصه استعداد خارق العاده خود را به رخ جهانیان کشاندند.

وی با بیان اینکه منطق قدرت های پوشالی جهانی، عقلانی نیست بلکه منطقی نابخردانه دارند، گفت: دشمن در تلاش است تا موفقیت های جمهوری اسلامی را کمرنگ کرده و چشم خود را بر حقیقت قدرت ایران اسلامی ببندد.

فلاحتی با تأکید بر اینکه رونمایی از موشک فتاح یک افتخار بزرگ بود اما بعضی ها نمی خواهند این افتخارات را بپذیرند، بیان کرد: غرب باوران داخلی هم از رونمایی موشک فتاح افسرده و نگران شدند و قدرت پوشالی ایالات متحده و غرب باوران داخلی و صهیونیست ها حتی از سفرهای پی در پی رئیس جمهور کشورمان به سایر کشور و پیشرفت های جمهوری اسلامی همواره نگران هستند.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان