امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه امروز دشمن با ۲ شعار ابتذال و اعتیاد به جنگ ملت ایران آمده است، گفت: وقتی ولنگه بازی، فساد و فحشا و منکرات و همچنین اعتیاد وارد جامعه شود آن جامعه از درون پوسیده می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از رودسر، محمدرضا شهاب زاده امروز در مراسم همایش روز ملی اصناف و تجلیل از پیشکسوتان و بازاریان نمونه شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری رودسر با اشاره به نقش تاثیرگذار اصناف در رشد و توسعه اقتصادی شهر اظهار کرد: از ابتدای انقلاب اصناف علس رغم همه مشکلات در خط مقدم فعالیت های اقتصادی نقش آفرینی کردند و از این طریق از انقلاب و نظام حمایت کردند. 

وی با تاکید بر لزوم حمایت از اصناف و حل مشکلات این قشر از جامعه افزود: کار اصناف با معیشت مردم گره خورده و باید مشکلات بازاریان مورد توجه قرار گیرد تا برای تامین نیازمندی های مردم بیشتر تلاش کنند. 

ضرورت حمایت از بازار با حل مشکلات مالیاتی
امام جمعه رودسر نیز با گرامیداشت اول تیرماه روز اصناف اظهار کرد: همراهی و همسویی کسبه و اصناف با انقلاب و حرکت های اسلامی در طول تاریخ انقلاب اسلامی ستودنی است. 

وی با اشاره به اینکه بازاریان همواره بازوان توانمند انقلاب هستند و نقش تاثیرگذاری در خنثی کردن اغتشاشات اخیر داشتند، گفت: در سال گذشته تلاش دشمنان خارجی با حمایت عده ای در داخل، برای براندازی نظام بود و تلاش کردند با تهدید و زور بازار را به تعطیلی بکشانند اما اصناف و کسبه در زمین دشمن بازی نکردند و با مقاومت و استقامت خود توطئه های دشمنان را خنثی و آن ها را وادار به عقب نشینی کردند. 

وی با اشاره به اینکه امروز دشمن با ۲ شعار ابتذال و اعتیاد به جنگ ملت ایران آمده است، گفت: وقتی ولنگه بازی، فساد و فحشا و منکرات و همچنین اعتیاد وارد جامعه شود آن جامعه از درون پوسیده می شود همان کاری که در آندلس و ویتنام کردند تا بر آن کشور حاکم شوند و باید حواسمان باشد دشمن دست از سر ما برنمیدارد ما هم بنا نیست که صحنه را ترک کنیم که در این عرصه نقش اصناف و کسبه بسیار ارزشمند و تاثیرگذار است. 

امام جمعه رودسر حل مشکلات متعدد بازاریان به ویژه قوانین جدید مالیاتی برای حمایت از کسب و کار را مورد تاکید قرار داد و افزود: تذکر اصناف به برخی از فروشندگانی که در سطح شهرستان کشف حجاب کردند ضروری است رودسر با دارا بودن ۷۰۰ شهید خوشایند نیست چنین چهره های رنج آوری دیده شوند.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان