فرماندار رودسر با تاکید به فراهم کردن زمینه مناسب برای استفاده صحیح از دریا و تامین سلامت مردم گفت: تمام تلاش ها بر این است تا با مدیریت صحیح اجازه ندهیم جان مسافران و گردشگرانی که به فنون شنا آشنایی ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رودسر، محمدرضا شهاب زاده عصر امروز در جلسه شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری رودسر با اشاره به فصل تابستان و ورود مسافران و گردشگران از سراسر کشور به این شهرستان اظهار کرد: رودسر به دلیل شرایط آب و هوایی و داشتن دریا و جنگل میزبان مسافران زیادی در ایام تعطیلات است که این امر در اقتصاد منطقه موثری دارد. 

وی توجه به طرح های سالم سازی دریا و نصب علائم هشدار در مناطق خارج از طرح برای جلوگیری از حوادث و خطرات جبران ناپذیر را مورد تاکید قرار داد و افزود: اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از حوادث و غریق های احتمالی نقش موثری دارد به همین جهت برای اجرای موفق طرح سالم سازی دریا هر ۹ کمیته تشکیل شده موظفند همکاری های لازم را با یکدیگر داشته باشند. 

فرماندار رودسر با تاکید به فراهم کردن زمینه مناسب برای استفاده صحیح از دریا و تامین سلامت هموطنان مان تصریح کرد: تمام تلاش ها بر این اصل استوار است تا با مدیریت صحیح اجازه ندهیم جان مسافران و گردشگرانی که به فنون شنا آشنایی ندارند به خطر بیفتد بنابراین استقرار منجیان غریق در تمامی نوار ساحلی مورد تاکید است. 

وی با اشاره به بحث عفاف و حجاب و اینکه عفاف و حجاب یک مساله قانونی است، گفت: عفاف و حجاب یکی از آرمان های شهدا و انقلاب است که نباید اجازه دهیم توسط دشمن و برخی از افراد داخلی که در زمین دشمن بازی می کنند مورد بی حرمتی قرار گیرد. 

شهاب زاده با تاکید بر رعایت حجاب در ادارات دولتی و کارمندان دستگاه های اجرایی افزود: برای برخورد با بی حجابی و پاسداری از ارزش های جامعه لازم است که مدیران دستگاه های اجرایی برای افراد کشف حجاب کرده هیچگونه خدماتی ارائه ندهند. 

وی با اشاره به بحث خودمراقبتی ادارات بیان کرد: مدیران ادارات برای جلوگیری از سرقت ها و برقراری امنیت در حوزه استحفاظی خود به طرح خود مراقبتی و خود حفاظتی توجه جدی داشته باشند. 

فرماندار رودسر اجرای طرح نهضت ملی مسکن در حمایت از جوانان و خانواده ها را از رویکردهای نظام و دولت انقلابی خواند و تصریح کرد: اجرای این طرح در شهرستان رودسر به جد در حال پیگیری است طبق قانون، اداراتی که زمین مازاد در اختیار دارند برای تسریع در تامین زمین مناسب در اختیار راه و شهرسازی قرار دهند و مماشات در این زمینه پذیرفتنی نیست. 

وی خطاب به مدیران ادارات جهت پیگیری جذب اعتبارات اختصاص داده شده، گفت: اگر اداره ای تاکنون نتوانسته برای پیشرفت فیزیکی پروژه های که در سال ۱۴۰۱ برای آن اعتبار گذاشته شده را جذب کنند میزان اعتبارات باقی مانده را به اطلاع فرمانداری برسانند تا در کنار هم از استان پیگیری های لازم انجام گیرد. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان