معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران درباره برگزاری یک رویداد بزرگ در روز دوشنبه ۲۶ تیرماه توضیح داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محمدامین توکلی زاده در آیین تجلیل از برگزارکنندگان افتتاحیه دومین دوره مسابقات قهرمان شهر و جشنواره های تابستانی که با حضور جمعی از مدیران شهری و برگزارکنندگان این جشنواره برگزار شد، اظهار کرد: در توسعه ورزش همگانی و شهروندی اگر از دو کشور هند و چین به دلیل جمعیت بالایی که دارند، صرف نظر کنیم، می توان با افتخار عنوان کرد که در این زمینه در منطقه آسیا بی رقیب هستیم.

وی افزود: اتفاق بزرگی در شهر در حال روی دادن است که باید متوجه بزرگی و اثرگذاری این رویداد باشیم تا دیگران  نیز متوجه این تاثیرگذاری باشند.

معاون شهردار تهران ادامه داد: اعتقاد داریم سازمان ورزش و مناطق 22گانه بزرگترین کار را در حوزه  ورزش همگانی  انجام می دهند. مردم وقتی احساس کنند در بزرگترین رویداد ورزشی شرکت می کنند و از همه مهمتر اینکه ما نیز احساس کنیم که  این رویداد بزرگ  را رقم می زنیم، اتفاقات بزرگی می افتد.

آمار شرکت کنندگان در مهمانی 10کیلومتری غدیر در پایتخت اعلام شد

توکلی زاده گفت: قرار است قبل از شروع ماه محرم بزرگترین دوشنبه ورزشی در شهر برگزار شود و برای این کار باید بهترین مکان های شهر تهران را انتخاب کرد. در فضاهایی مانند میدان آزادی، پل طبیعت و دریاچه شهدای خلیج فارس در یک زمان مشخص این رویداد برگزار شود.

وی با بیان اینکه تبلیغ ورزش اهمیت دارد، افزود: دوشنبه هفته بعد یک روز تاریخی برای شهر تهران است که هم مردم حس ورزشی پیدا می کنند و هم رسانه ها این رویداد بزرگ را پوشش می دهند.

توکلی زاده ادامه داد: نباید در سالن های ورزشی حبس شد؛ باید فضاهای جدیدی را فتح و فاصله بین مدیریت شهری و شهروندان را کاهش داد؛ با این کار یک رکورد بزرگ ثبت می شود و باید سختی های این کار را  به جان خرید.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران یادآور شد: یک روز در این شهر شعاری داده می شد تحت عنوان تهران شهری برای همه؛ من به این عبارت فکر می کردم که چه زمانی شهر برای همه خواهد بود؟ چه زمانی تمام مردمان شهر با هم می توانند شاد باشند؟ یک نگاه سیاسی به این شعار این است  که تمام سلایق سیاسی در کنار هم باشند. این خوب است اما اصل، مردم هستند.

وی افزود: قهرمان شهر به دنبال این است که تمام امکانات ورزشی شهر در شمال و جنوب در دسترس همه باشد.

معاون شهردار تهران ادامه داد: معنای عدالت این است که هر چیزی در جای خود باشد. باید به افرادی که در محله یا مناطق کم برخوردار هستند، بیشتر خدمت کنیم.

توکلی زاده با اشاره به اینکه جنس افرادی که قرار است شهر را به جایی برسانند باید از مردم باشد، تصریح کرد: کار بزرگی  شروع شده است. به سمتی رفته اید تا فاصله بین مردم شهر را کاهش دهید. دو سال است که در تهران پرچم شادی و نشاط دست شما افتاده است و متولی شادی و نشاط مردم شده ایم و باید دامنه این اتفاق را گسترش دهیم.

انتهای پیام/

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شهرداری تهران

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان