نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با بیان اینکه در حوزه راه بیش از یک هزار کیلومتر در شهرستان رودسر وجود دارد که بخش عمده این راه ها آسفالت شان مربوط به ۲۵ تا ۳۰ سال پیش است، گفت: این راه ها نیازمند ترمیم ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رودسر، حجت الاسلام محمد صفری ملک میان امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید رودسر در سالن اجتماعات این فرمانداری با اشاره به مقدس بودن مسؤولیت ها در نظام جمهوری اسلامی اظهار کرد: به دریافت پست های مسؤوولیت، خیلی خوشحال و از تغییرات نباید ناراحت نباشیم چراکه این طبیعت زندگی بشر است که مسؤولیت یک روزی دست ما و روزی دیگر دست دیگری باشد. 

وی با اشاره به اینکه همه باید در جایگاه مسؤولیتی که داریم با تمام توان برای خدمت به مردم تلاش کنیم، افزود: نباید صندلی مسؤولیت، طعمه ای برای سوء استفاده از قدرت باشد، همه مدیران نظام اسلامی بایستی منشور حکمرانی امیرالمومنین علی (ع) را به عنوان الگو، معیاری برای ارزیابی مدیریت عملکردی خود قرار دهند. 

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسؤولیت بار سنگینی است، تصریح کرد: همه کارگزاران نظام اسلامی بایستی بر مبنای تقوا عمل کنند و کسی از این قاعده مستثنی نیست، همه باید مودب به آدابی باشیم که در عرصه قیامت پاسخگو باشیم که برخی از مسایل هویدا و برخی دیگر در پنهان اتفاق می افتند، مهم است رضایت خدا و رضایت خلق خدا را داشته باشیم. 

صفری با قدردانی از عملکرد ۱۸ ماهه محمدرضا شهاب زاده فرماندار سابق رودسر خطاب به فرماندار جدید در خصوص توجه ویژه به بخش های مختلف شهرستان رودسر بیان : شهرستان رودسر از حیث گستردگی جغرافیایی، ترکیب جمعیتی و حاکم بودن فرهنگ و آداب خاص با داشتن اولین ها در حوزه علم، ادب و فرهنگ و ایثار و شهادت مانند اولین استاندار شهید کشور، اولین شهید مدافع امنیت، اولین شهید مدافع حرم، اولین شهید مدافع سلامت و علمای فاضل و همچنین اولین ها در حوزه تولیدات کشاورزی مانند رتبه اول در پرورش فندق و گل گاوزبان و غیره بایستی بیشتر مورد توجه مدیران و به ویژه فرماندار شهرستان در خدمت رسانی باشد. 

وی با اشاره به اینکه یک سوم خاک شهرستان ما فاقد گاز بود که اکنون بخشی از بزرگ ترین عملیات گازرسانی ما در منطقه اشکورات انجام شده و بخشی نیز در حال انجام است، افزود: در حوزه راه بیش از یک هزار کیلومتر در شهرستان رودسر وجود دارد که بخش عمده این راه ها آسفالت شان مربوط به ۲۵ تا ۳۰ سال پیش است و نیازمند ترمیم و اصلاح است که بایستی با همدلی و همکاری مدیران کارها انجام گیرد. 

فساد مالی، فساد اخلاقی و فساد سیاسی تهدید جامعه اسلامی است
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان نیز در ادامه این مراسم با اشاره به اینکه موفقیت ها در امور با همکاری و وحدت رویه انجام می گیرد، اظهار کرد: در جامعه اسلامی نباید از هیچ تلاشی برای خدمت رسانی به مردم دریغ کرد. 

محمد جلایی با اشاره به اینکه در جامعه اسلامی و ولایی، جایگاه مسؤول با حل مشکلات جامعه تعریف می شود، افزود: ما که ادعای خدمتگزاری داریم شاه کلید انگیزه ما بایستی خدمتگزاری به مردم و حل مشکلات جامعه باشد تا اعتماد و امید مردم به مسؤولان جامعه اسلامی بیشتر شود. 

وی الگوگیری مسؤولان از مکتب حسینی را مورد توجه قرار داد و گفت: شهدا، ایثارگران و خانواده های شهدا با جانفشانی و ایثار برای انقلاب سرمایه گداری کرده اند، ما که همه مدیون خون شهدا هستیم بایستی با توکل و توسل از همه ظرفیت ها برای حل مشکلات جامعه استفاده کنیم و به تکلیفی که برعهده گرفته ایم عمل کنیم و از مسیر خارج نشویم. 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان، فساد سیاسی، فساد مالی و فساد اخلاقی مسؤولان را تهدیدی برای جامعه اسلامی خواند و بیان کرد: پیروی از مقام معظم رهبری تنها راه توسعه و پیشرفت کشور در تمام امور است. 

جداسازی مردم و مسؤولان راهبرد اصلی دشمن است
سرپرست فرمانداری رودسر نیز با بیان اینکه دولت سیزدهم دولت اقدام و عمل است، اظهار کرد: مردم به عنوان سرمایه بزرگ انقلاب سهم عظیمی در توفیقات نظام در صحنه های گوناگون داشتند و کارگزاران انقلاب اسلامی مکلف و موظف به خدمت رسانی شبانه روزی به مردم هستند. 

محمد حیدری جداسازی مردم از مسؤولان نظام مقدس جمهوری اسلامی را راهبرد دشمن برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی خواند و افزود: مسؤولان برای خنثی سازی ترفند و حیله های دشمن، بایستی باید در خدمت مردم باشند و با ارتباط با مردم، خلاهای ارتباطی مسؤولان با مردم را رفع و اعتمادسازی افزایش یابد. 

وی با اشاره به ناترازی خدمات و پیشرفت در چهار بخش شهرستان رودسر بیان کرد: رویکرد مدیریتی ما در سطح شهرستان مردم محوری و استفاده از خرد جمعی در تحقق اهداف دولت سیزدهم دولت اقدام و عمل خواهد بود تا عقب افتادگی ها و مشکلات حل شود. 

به گزارش فارس، طی حکمی از سوی استاندار گیلان محمد حیدری به عنوان سرپرست فرمانداری رودسر انتخاب و از تلاش ۱۸ ماهه محمدرضا شهاب زاده قدردانی شد. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان