رئیس شورای شهر رشت با اشاره به دستگیری چند کارمند شهرداری رشت گفت: هر فردی که تخلفی انجام دهد دستگاه های نظارتی بر اساس قانون با وی برخورد می کنند ولی دستگیری اخیر ارتباطی به مباحث مالی ندارد.

محمد حسین واثق کارگرنیا در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه دستگیری اخیر انجام شده در  شهرداری رشت، ارتباطی با مباحث مالی و حوزه فعالیت شهرداری ندارد، اظهار کرد: گویا موضوع دیگری منجر به این دستگیری که از کارکنان شهرداری نیز بوده اند شده است. 

وی با بیان اینکه دستگاه های نظارتی بر اساس شواهد و قرائن وارد عمل می شوند، افزود: ما به دنبال آن هستیم تا فساد در درون مجموعه شهرداری رشت پاکسازی شود. 

رئیس شورای شهر رشت با اشاره به دستگیری یکی دیگر از کارکنان شهرداری رشت گفت: یقینا هر فردی که تخلفی انجام دهد دستگاه های نظارتی بر اساس قانون با وی برخورد می کنند ولی دستگیری اخیر ارتباطی به مباحث مالی ندارد. 

کارگرنیا با تاکید بر اینکه هوشمندسازی فعالیت ها در شهرداری رشت نقش مهمی در کاهش تخلفات ایفا می کند، گفت: شورا و شهردار رشت، نگاه فسادستیزی دارند و یکی از دلایل انتخاب رحیم شوقی به عنوان شهردار رشت، سلامت وی در جمیع جهات و داشتن روحیه فساد ستیزی است. 

وی با اشاره به نقش نظارتی شورا بیان کرد: به شهردار رشت ابلاغ کردیم که در انتصابات نیز به این مهم توجه داشته و انتظار داریم مسؤولین بازرسی و حراست شهرداری رشت نیز دقت لازم را در این موضوعات داشته باشند. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان