طی یک مراسمی در آستانه اشرفیه، کلنگ احداث یک مجتمع سلامت شامل ستاد شبکه بهداشت و درمان، مرکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی شماره یک، پایگاه سلامت و آزمایشگاه مرکزی این شهرستان بر زمین زده شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، امروز آیین کلنگ زنی و احداث مجتمع سلامت آستانه اشرفیه در محوطه شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.

 این پروژه شامل ستاد شبکه بهداشت و درمان، مرکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی شماره یک، پایگاه سلامت و آزمایشگاه مرکزی است.

 به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در آیین کلنگ زنی مجتمع سلامت آستانه اشرفیه، این مجتمع در مساحتی حدود دو هزار و ۱۱۹ مترمربعی در سه طبقه احداث خواهد شد.

محمدتقی آشوبی با بیان اینکه تمام تلاش ما اتمام کار، طبق برنامه است، گفت: دولت سیزدهم پای کار مردم است و طبق زمان بندی ها فاز نخست این پروژه طی ۶ ماه آینده آماده افتتاح می شود.

هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین در پایان این مراسم از ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان آستانه اشرفیه بازدید کرد.

وی همچنین از محل احداث مرکز همودیالیز شهرستان لاهیجان بازدید کرد و در جریان پیشرفت فیزیکی آن قرار گرفت.

آشوبی در بخش دیالیز شهرستان لاهیجان که در محل بیمارستان سابق (سیدالشهدا) به بیماران ارائه خدمت می کند نیز حضور یافت و با کادر پرستاری و بیماران گفت وگو کرد.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جریان حضور در بخش دیالیز شهرستان لاهیجان و نیاز مبرم بیماران به دستگاه دیالیز، دستور تجهیز این مرکز به ۲ دستگاه دیالیز جدید را نیز صادر کرد.

 پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان