در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

امام جمعه رشت با بیان اینکه بهتر است نمایندگان به جای نگاه انتخاباتی نگاه الهی داشته باشند، گفت: نمایندگان در تصویب قانون حجاب نگاه انتخاباتی را کنار گذاشته و نگاه توحیدی داشته باشند و در مقابل هنجارشکنی ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آیت الله رسول فلاحتی امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته رشت در مصلی این شهر با اشاره به اینکه مردم با حضور گسترده و آگاهانه در ایام محرم، تاسوعا و عاشورا نقشه شوم ملحدان و کافران را نقش برآب کردند، اظهار کرد: دشمن، مردم و انقلاب را هدف قرار داده و در آشوب های سال گذشته رهبری را مورد هدف قرار دادند در نتیجه باید گفت دشمن در برابر خدا و دین خدا ایستاده است. 

وی با بیان اینکه امروز تمام کفر در برابر تمام توحید استفاده است، گفت: در ایام محرم با امام حسین (ع) و فرهنگ عاشورا در افتاده اند و مردم با هوشیاری و دلدادگی به آل الله توطئه دشمن را نقش برآب کردند و بنده از این میزان آگاهی و هوشیاری مردم عاشورایی ایران اسلامی تشکر می کنم و خاک قدم های شما را می بوسم. 

امام جمعه رشت با بیان اینکه رژیم صهیونیستی روز به روز به نابودی خود نزدیک می شود، افزود: این تیم های تروریستی که دستگیر شدند قرار بود در مراسمات عزاداری حضور پیدا کرده و اهداف پلید خود را پیش بگیرند. 

به گفته خطیب جمعه رشت، رژیم صهیونیستی، راهپیماییِ پرچمِ برای برون رفت از وضعیتی که این رژیم منحوس در آن گرفتار شده برگزار می کنند و به اعراب دشنام می دهند اما همگان می دانند که روز به روز به نابودی نزدیک تر می شوند. 

فلاحتی با تاکید بر ضرورت آموزش طب ایرانی (ابن سینا) بیان کرد: آموزش دیدن پزشکان در کنار طب تجربی می تواند اثرگذار باشد و طرح آموزش طب ایران قابل تحسین است. 

وی با اشاره به خرید برنج های باقی مانده سال گذشته کشاورزان توسط دولت در استان های شمالی کشور گفت: تصمیم گرفته شد تا در واردات برنج های خارجی تدبیر شود تا برنج کشاورزان ایرانی مورد استفاده قرار بگیرد. 

امام جمعه رشت با تقدیر از تلاش نیروهای نظامی و انتظامی، بسیج و سربازان گمنام امام زمان (عج) تصریح کرد: بهتر است نمایندگان به جای نگاه انتخاباتی نگاه الهی داشته باشند و در تصویب قانون حجاب نگاه انتخاباتی را کنار گذاشته و نگاه توحیدی داشته باشند و در مقابل هنجارشکنی ایستادگی کرده و مردم را از احکام هنجارشکنان مطلع کنند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان