سرمربی ذوب آهن در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با ملوان حضور پیدا نکرد اما گفت وگویی کوتاه با برخی خبرنگاران انجام داد و گفت: شناختی از ملوان ندارم.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرانزلی، محمد ربیعی امروز در جمع خبرنگاران  در خصوص نخستین دیدار تیم ذوب آهن مقابل تیم ملوان در انزلی اظهار کرد: روز خبرنگار را به همه شما عزیزان و تمامی خبرنگاران عزیز در اقصی نقاط کشور که زحمت می کشند و قلم توانمند و سلامتی دارند، تبریک می گویم و امیدوارم همیشه در رسالتی که دارند، قدم های استوار و بزرگی را بردارند که قطعا همینطور خواهد بود. 

وی در خصوص دیدار اول تیمش با ملوان گفت: خوشحالیم که دوباره در خدمت مردم عزیز خطه گیلان و شهر عزیز بندرانزلی هستیم، بازی اول است و هر ۲ تیم، تیم های نو و جدیدی هستند، از تیم ملوان شناخت آنچنانی ندارم و تنها شناخت نسبی از تفکرات سرمربی محترم آن تیم و بازیکنانی که بودند و جذب شدند، داریم.

سرمربی ذوب آهن با اشاره به ترکیب سنی تیمش افزود: خودمان هم، تیمی نسبتا تازه و جوان هستیم و سعی می کنیم تیم پویایی هم داشته باشیم مه این نیازمند صبوری است و زمان می برد تا به آن نقاط و شرایط آرمانی و بهتر خودش برسد.

به گفته ربیعی، هم ما و هم ملوان جزء تیم هایی بودیم که خیلی دیر پیش فصل را شروع کردیم و به هر حال زمان می برد که هر ۲ تیم به کیفیت مطلوب تری برسند و امیدواریم این اتفاق برای هر ۲ تیم در سریع تر زمان رخ بدهد.

وی درباره تاثیر شرایط آب و هوایی روی عملکرد تیمش بیان کرد: به هر حال این وقت سال شرایط آب و هوایی برای همه هست، ولی باید به هر حال باید بیاییم و بازی را انجام بدهیم. سعی می کنیم تمهیدات درستی را برای این قضیه داشته باشیم.

پایان پیام/۸۴٠٠۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان