معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، در پیام محمد اسلامی آمده است:

بِسْمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحْمَنِ ٱلرَّحِیمِ

سَنُرِیهِمْ آیَاتِنَا فِی الْآفَاقِ وَ فِی أَنْفُسِهِمْ حَتَّی یَتَبَیَّنَ لَهُمْ أَنَّهُ الْحَقُّ (آیه ۵۳ سوره فصلت)

هر ساله همزمان با هفدهم مردادماه روز خبرنگار، اهمیت گفتار و کردار حقیقت جویی و آگاهی بخشی در حرفه ای مقدس که اصحاب آن با خردمندی و قلمی روان و بیانی شیوا به روشنگری حقایق می پردازند، بیش از پیش نمایان و مخابره می شود.

اینجانب همواره تاکید داشته ام که شما تلاشگران خستگی ناپذیر و فعالان عرصه رسانه با قلم پاک و غنی خویش، پیشقراولان آگاهی بخشی و تبیین حقایق هستید و در مسیر صیانت از استقلال و منافع ملت انجام وظیفه می نمایید. شما مجاهدان عرصه رسانه در شرایط کنونی با روایتگری صادقانه و شجاعانه می توانید روایت های دروغین دشمنان جمهوری اسلامی ایران را که بر ناامیدسازی مردم کمر همت بسته اند، با شکست مواجه نمایید.

بدون تردید معرفی دستاوردهای صنعت هسته ای کشور با نقش آفرینی شما خبرنگاران و اصحاب رسانه در تغییر نگرش عمومی نسبت به حقایق و ضرورت های فناوری هسته ای معنای بیشتری یافته و ارزنده، دلگرم کننده و تاثیرگذار است.

در این ایام، تقارن روز فرخنده خبرنگار با ماه محرم الحرام و پیروزی تفکر حق بر باطل نیز تجلی بخش فرهنگ عاشورایی و اهداف قیام سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیهم السلام)  است که جوانان ایران اسلامی با تأسی به این قیام و تکیه بر دانش و تخصص خود مسیر آزادگی و تعالی کشور را به نیکوترین وجه محقق خواهند ساخت.

برای اینجانب مایه مباهات و خرسندی است که ۱۷ مرداد «روز خبرنگار» را به یکایک پیام آوران حقیقت و روایتگران صالح و صدیق در سراسر کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره «شهدای رسانه » کشور، از تلاش های اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران عزیز حوزه هسته ای که در یک سال گذشته ما را همراهی کردند، تقدیر و تشکر نمایم.

امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج)، خبرنگاران و اصحاب فرهیخته رسانه های کشور بتوانند گام های اساسی در مسیر تبیین حقایق، روشنگری و عدالت خواهی بردارند و با روشنگری ، افکار عمومی داخلی و جهانی را نسبت به حقیقت صنعت صلح آمیز هسته ای کشور بیش از پیش آشنا سازند.

انتهای پیام

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان