در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تکلیف به استاندار گیلان در خصوص حل مشکلات موجود اراضی محل احداث ساختمام تأمین اجتماعی گفت: مشکلات تصرف و تملک بخشی از این زمین باید در سریع ترین زمان ممکن برطرف شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از صومعه سرا، صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم کلنگ زنی ساختمان تأمین اجتماعی این شهرستان با بیان اینکه بخش اعظمی از بازنشستگان کشوری دارای بیمه تأمین اجتماعی هستند، اظهار کرد: بیمه تأمین اجتماعی یکی از مهم تریم بیمه های کشور محسوب می شود که دربرگیری بسیاری در بین جامعه کارمندی و بازنشستگان دارد.

وی ارائه بهترین خدمات بیمه ای و درمانی را یکی از اولویت های سازمان تأمین اجتماعی دانست و گفت: اکنون بیمه تأمین اجتماعی در تمامی مراکز درمانی و آزمایشگاهی تحت قرار داد بوده و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر لزوم وجود ساختمانی مجزا در تمامی شهرستان ها به منظور ارائه خدمات بیمه تأمین اجتماعی بیان کرد: عملیات اجرایی ساختمان تأمین اجتماعی شهرستان صومعه سرا آغاز شد و امید است در کمترین زمان ممکن شاهد به بار بنشیند.

مرتضوی با تکلیف به استاندار گیلان در خصوص حل مشکلات موجود اراضی محل احداث ساختمان تأمین اجتماعی افزود: مشکلات تصرف و تملک بخشی از این زمین باید در سریع ترین زمان ممکن برطرف شود.

پایان پیام/۳۳۸۹


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان