نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه مسؤولین در پاسخ به اصحاب رسانه سعه صدر باید داشته باشند، گفت: یکی از موضوعاتی که همواره پیگیر آن بودم بحث پسماند استان بود که در چند وقت اخیر اقداماتی انجام شده ولی ...

به گزارش خبرگزارس فارس از رشت، آیت الله رسول فلاحتی صبح امروز در نشست با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات گیلان و مدیران خبرگزاری ها با بیان اینکه رسانه ها دیدبان های بیدار ملت هستند، اظهار کرد: اگر رسانه ها اهل نوشتن حقایق و آگاه سازی نباشند ممکن است برخی مدیران، خطاهایی کنند که به ضرر مردم هم باشد ولی باید خبرنگار حقیقت جو و بیان گر حقیقت باشد. 

وی با بیان اینکه نظام سلطه متوجه شده که باید امپراطوری رسانه تشکیل دهند تا به قدرت برسند، گفت: در دنیا بعضا اتفاقات بزرگی رخ می دهد ولی هیچ کس از آن رویداد با خبر نمی شود ولی کوچکترین رویداد را در بوق و کرنا می کنند و آن را بزرگترین مشکل دنیا وانمود می کنند. 

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه رسانه ها و خبرنگاران از بی مهری مسؤولین ناراحت نشوند، افزود: رسانه ها نباید از صحبت های مسؤولین دلخور شوند و باید نقدهای سازنده خود را انجام دهند تا خدمات دهی گسترش یابد و باید رسانه ها علاوه بر سعه صدر، در بحران ها و شرایط ویژه به نظام و اسلام فکر کنید. 

فلاحتی با بیان اینکه مسؤولین در پاسخ به اصحاب رسانه سعه صدر باید داشته باشند، تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که همواره پیگیر آن بودم بحث پسماند استان بود که در چند وقت اخیر اقداماتی انجام شده ولی کافی نیست و باید کارها مستمر باشد. 

وی با بیان اینکه در سال های گذشته خروجی فاضلاب ها به رودخانه های رشت وارد می شد و متاسفانه هیچ کس به آن توجهی نداشت، گفت: رسانه ها باید مردم را نسبت به جامعه و آینده امیدوار کنند و البته باید به مردم نیز درخصوص کارها آگاهی داده شود که مدیران نیز متوجه باشند که مردم از عملکردها مطلع هستند. 

نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر تبیین کارهای خوب نظام و جهاد تبیین بیان کرد: جهاد یعنی کار بی منت و تلاش بی وقفه، در عصر حاضر که با آماج حملات همه جانبه دشمن علیه ایران روبرو هستیم نیاز است که رسانه ها در این عرصه آگاه سازی کرده و در مسیر جهاد تبیین اقدام کنند. 

پایان پیام/۸۴٠٠۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان