شهردار سیاهکل:

رسانه ها پیشران توسعه و عمران و آبادانی شهری هستند

۱۴۰۲/۰۵/۲۱ ۱۹:۴۵ چاپ کد خبر: 186179

به گزارش لنگرخبر، کمیل لاهوتی عصر شنبه در همایش تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه، اظهار کرد: ساماندهی نیروهای انسانی و امکانات زیرساختی در دستور مدیریت شهری سیاهکل قرار گرفت.

وی با اشاره به نقش مهم خبرنگاران و اصحاب رسانه در بخش های مختلف افزود: رسانه ها پیشران توسعه، عمران و آبادانی شهری هستند و نقش مهمی در توسعه شهری دارند.

شهردار سیاهکل با اشاره به توانمندی ها و قابلیت های این شهر بیان کرد: سیاهکل دارای قابلیت های گردشگری فراوانی است که با بکارگیری آن می توان به رشد اقتصادی در این حوزه رسید.

لاهوتی با اشاره به همراهی و همدلی پارلمان شهری و مدیریت شهری اضافه کرد: پیشرفت و توسعه شهری از مسیر تعامل محوری و خرد جمعی می گذرد.

وی، مطالبه گری و نقد منصفانه را حق مسلم رسانه دانست و افزود: در کنار مطالبه گری و نقدهای منصفانه و به دور از حب و بغض می توان به توسعه رسید.

شهردار سیاهکل با بیان اینکه حکمرانی شهری با مشارکت مردم معنا پیدا می کند، گفت: مشارکت مردم در تمام زمینه ها منجر به موفقیت و دستاوردهای بزرگ می شود.

لاهوتی با اشاره به نقش محوری مردم و رسانه ها در پیشبرد اهداف اضافه کرد: مشارکت شهروندان در امورات شهری رویکرد اصلی مدیریت شهری سیاهکل است./مهر

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان