فرمانده انتظامی شهرستان رودسر از توقیف یک دستگاه کامیون در محور خروجی رودسر خبر داد و گفت: در بازرسی از این خودرو، یک ‍هزار و ۳۲۲ قطعه مرغ زنده فاقد مجوز حمل و بهداشت به وزن تقریبی چهار تن و ۷۰۰ کیلوگرم ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سید جلال الدین جوانمردی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره گشت های مستمر پلیس در راه های مواصلاتی اظهار کرد: برای ارتقاء امنیت اجتماعی و جلوگیری از ورود و خروج کالای فاقد مجوز و قاچاق، کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان رودسر به صورت مستمر توسط پلیس انجام می شود.

وی با بیان اینکه ماموران انتظامی ایست و بازرسی چابکسر حین کنترل وسایل نقلیه عبوری به یک دستگاه کامیون در محور خروجی استان مشکوک شده و برای بررسی آن را متوقف کردند، افزود: در بازرسی از این خودرو، یک ‍هزار و ۳۲۲ قطعه مرغ زنده فاقد مجوز حمل و بهداشت به وزن تقریبی چهار تن و ۷۰۰ کیلوگرم کشف شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر از معرفی راننده ۲۷ ساله با تشکیل پرونده به مرجع قضائی و تحویل مرغ ها به قرنطینه دامی چابکسر خبر داد و بیان کرد: کارشناسان ارزش تقریبی مرغ های کشف شده را بیش از پنج میلیارد ریال برآورد کردند. 

این مقام انتظامی با اعلام اینکه برای حفاظت از بهداشت غذایی، پیشگیری از شیوع بیماری های واگیر و همچنین جلوگیری از قاچاق دام و طیور، حمل این قبیل محموله ها باید با مجوز مراجع مربوطه انجام شود از شهروندان خواست در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان