امیررضا معصومی کشتی گیر وزن ۱۲۵ کیلوگرم موفق شد در فینال مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان با نتیجه ۱۱ بر صفر مقابل حریف خود سعید احمدتوف از روسیه به پیروزی برسد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان که در شهر امان پایتخت اردن برگزار می شود امیررضا معصومی کشتی گیر گیلانی و دارنده مدال طلای قهرمانی نوجوانان، جوانان و امیدهای جهان است که برای تیم ملی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به میدان رفته و در این مسابقات با شکست رقبای خود به دیدار فینال یافت. 

معصومی در اردن در چهار مسابقه به روی تشک رفت که مقتدرانه موفق ش ۴۱ امتیاز کسب کند و تنها یک امتیاز از دست داد. 

این کشتی گیر گیلانی تیم ملی در دور نخست مسابقات وزن ۱۲۵ کیلوگرم با نتیجه ۹ بر یک هاکان جینگیل از ترکیه را شکست داد و در دور بعد با نتیجه ۱۱ بر صفر دا لیو از چین را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. معصومی در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر صفر کریستین کارول از آمریکا را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. 

معصومی در مرحله نیمه نهایی موفق شد در کمتر از ۲ دقیقه ولادمیر کوچانوف از اوکراین را با نتیجه ۱۱ بر صفر مغلوب کند و به دیدار فینال راه یافت.

دارنده مدال طلای مسابقات جام تختی و قهرمان کشتی بزرگسالان ایران امروز و در دیدار فینال به مصاف سعید احمدتوف از روسیه رفت و موفق شد با نتیجه ۱۱ بر صفر به پیروزی برسد و مدال طلا وزن ۱۲۵ کیلوگرم را به گردن آویخت.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان