رییس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه بستر و حریم رودخانه ها جزء انفال است، گفت: احتیاجات مردم در حوزه ساختمانی و معادن از حقوق عامه است و باید برطرف شود ولی نباید هیچ گونه تعرضی نیز در راستای تخریب انفال ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی امروز در نشست با اعضای مجمع نمایندگان استان گیلان در سالن اجتماعات دادگستری گیلان با اشاره به کلام امام خمینی (ره) که فرمودند «مجلس در راس امور است»، اظهار کرد: نیاز است تا فرآیند تغییر و اصلاح قانون در مجلس مرتفع شود. 

وی برگزاری جلسات تعاملی و هم اندیشی با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی را ضروری دانست و افزود: باید در چنین نشست هایی از ظرفیت نمایندگان برای حل مشکلات و دغدغه های مردم بهره برد. 

رییس کل دادگستری استان گیلان، حجم ورودی پرونده به دستگاه قضایی در استان گیلان را بسیار زیاد دانست و گفت: علی رغم سنگینی کار و کمبود نیرو، کارکنان دستگاه قضایی با کمترین امکانات در راستای خدمت رسانی به مردم تلاش می کنند. 

صادقی نیارکی با بیان اینکه بستر و حریم رودخانه ها جزء انفال است، تصریح کرد: ضمن اینکه احتیاجات مردم در حوزه ساختمانی و معادن از حقوق عامه است و باید برطرف شود، نباید هیچ گونه تعرضی نیز در راستای تخریب انفال صورت گیرد. 

وی مباحث مطرح شده در این نشست را حول محور حقوق عامه عنوان کرد و گفت: در خصوص موضوعاتی چون نظارت بر قانون گذاری و همچنین سایر مسائل کلان استان بحث و تبادل نظر شد. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان