فرمانده سپاه قدس گیلان از برگزاری دومین کنگره سرداران و هشت هزار شهید والامقام گیلان در بهار سال آینده خبر داد و گفت: با افتتاح ۲ یادمان شهدای گمنام در رشت، تعداد این یادمان ها در گیلان به ۵۳ عدد رسیده ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در حاشیه افتتاح یادمان شهدای گمنام درمحوطه دانشگاه پیام نور و حوزه علمیه امیرالمومنین رشت و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا باید به یک اصل در نظام مقدس جمهوری اسلامی مبدل شود، اظهار کرد: ایران اسلامی ایستادگی و سربلندی خود را مدیون خون پاک شهیدان هستند از این رو باید با ساخت یادمان و برگزاری مراسمات یادواره شهدا زنده نگه داشته شود.

وی با اشاره به حضور ۱۴۲ شهید گمنام در گیلان گفت: با تلاش های انجام شده در چند سال گذشته و با افتتاح ۲ یادمان شهدای گمنام در رشت، تعداد این یادمان ها در گیلان به ۵۳ عدد رسیده است.

 فرمانده سپاه قدس گیلان، نقش بسیج سازندگی در ساخت یادمان شهدای گمنام در استان را بسیار مهم برشمرد و افزود: برای هر یک از این ۲ یادمان، ۱۵ میلیارد ریال از سوی سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان  و خیرین نیکوکار هزینه شده است.

عبدالله پور از برگزاری دومین کنگره سرداران و هشت هزار شهید والامقام گیلان در بهار سال آینده خبر داد و بیان کرد: تمامی هماهنگی ها برای برگزاری باشکوه این کنگره در استان انجام و کمیته های مختلف در حال انجام وظایف محوله له خود هستند.

وی با اشاره به توزیع هشت هزار بسته معیشتی در گیلان تصریح کرد: در راستای برگزاری کنگره هشت هزار شهید گیلان، امروز این تعداد بسته معیشتی تهیه و در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان