در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

به گفته نماینده عالی دولت در شهرستان شفت، در پی سفر وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به شفت قرار شد ساختمان فعلی شعبه تامین اجتماعی به درمانگاه تبدیل و یا در صورت امکان ساختمان جدیدی احداث شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شفت، مهدی نقدی عصر امروز در جمع خبرنگاران از افتتاح ۵۱ پروژه عام المنفعه در هفته دولت خبر داد و اظهار کرد: برای این طرح ها بالغ بر ۸۴۰ میلیون ریال اعتبار صرف شده است. 

نماینده عالی دولت در شفت با اشاره به تحول خواهی دولت سیزدهم و لزوم تغییر برخی مدیران برای اجرای سیاست های دولت مردمی گفت: مناصب سیاسی در شهرستان، سیاسی و مناصب خدمات رسان صرفا بر اساس شایسته سالاری بوده است. 

فزماندار شفت با اشاره به رضایت سنجی از ارایه خدمات شهری در شفت افزود: ارایه خدمات شهری در شفت نسبت به قبلاً بیشتر شده، منتها با این سرعت رضایت بخش نیست و مستلزم تلاش بیشتر است. 

نقوی با اشاره به ساماندهی سگ های ولگرد بیان کرد: ساماندهی سگ های ولگرد نه تنها در شفت بلکه باید در کشور به صورت علمی و مدیریت شده، ساماندهی شود. 

نماینده عالی دولت در شهرستان شفت با اشاره به ضرورت راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی در شفت گفت: در پی سفر وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به شفت قرار شد ساختمان فعلی شعبه تامین اجتماعی به درمانگاه تبدیل و یا در صورت امکان ساختمان جدیدی احداث شود. 

وی با اشاره به عدم استقرار اغلب ادارات در بخش احمدسرگوراب بیان کرد: فاصله کم شهر احمدسرگوراب با شفت، کمبود امکانات و همچنین کمبود نیروی انسانی از جمله دلایل عدم استقرار نمایندگی ادارات در احمدسرگوراب است. 

فرماندار شفت از تعریض جاده شفت به احمدسرگوراب خبر داد و افزود: امکان استمرار راه شفت به زنجان فعلا به دلایل اشکالات زیست محیطی وجود ندارد. 

نقوی همچنین از برگزاری جشنواره های فرهنگی در سطح شهرستان از جمله بخش احمدسرگوراب خبر داد. 

وی به موضوع شهر شدن نصیرمحله اشاره کرد و گفت: موضوع تجمیع روستاهای گنجار با نصیرمحله و تبدیل به شهر نصیرمحله، تجمیع روستاهای شالما، سفیدمزگی و لپوندان و تبدیل به یک شهر جدید و همچنین ارتقای روستای ملاسرا به شهر جدید در دست مطالعه و پیگیری قرار دارد. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان