گل گهر سیرجان و ملوان انزلی با نتیجه ۱-۱ به کار خود در این مسابقه پایان دادند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران، گل گهر سیرجان در خانه خود میزبان تیم ملوان بندرانزلی بود که ۲ تیم در یک دیدار نفس گیر، پر برخورد و درگیرانه به تساوی رضایت دادند. 

ملوانی ها که اولین گل فصل را به سیرجانی ها تحمیل کردند نتوانستند از گل دقیقه ۵۷ رضا جعفری دفاع کنند و سعید سحرخیزان ۱۳ دقیقه بعد بازی را به تساوی کشید و در نهایت بازی با نتیجه ۱-۱ مساوی به پایان رسید. 

سوتاسامی داوران: احمد محمدی، رضا حیدری، نجف پناهی، داور چهارم: حسین زمانی

ترکیب گل گهر: 
محسن فروزان، مسیح زاهدی، سامان فلاح تعویض با علیرضا آرتا (۶۶)، مهران گلزاری، ابولفضل رزاق پور، حمید بوحمدان تعویض با علی اصغر عاشوری (۶۶)، علیرضا علیزاده، احمدرضا زنده روح، سعید سحرخیزان، مهدی ممی زاده تعویض با پوریا لطیفی فر (۶۶) و مهدی تیکدری نژاد
سرمربی: مارینوس اوزونیدیس

ترکیب ملوان: 
محمدحسین اکبر منادی، حامد نورمحمدی، میلاد باقری، امین پورعلی تعویض با محمدرضا بردبار (۷۷)، رضا جعفری تعویض با کپیمان رنجبری (۶۳)، آرمان اکوان، مسعود زائر کاظمین تعویض با سهیل فداکار (۶۶)، پدرام قاضی پور، مجید عبدی، مهدی موقری تعویض با ابوذر صفرزاده (۴۶)، حسین صادقی تعویض با میلاد شعبانلو (۷۶) 
سرمربی: مهدی تارتار

گزارش بازی:
دقیقه۵۷: رضا جعفری (گل گهر سیرجان ۰ - ۱ ملوان) 
رضا جعفری روی یک شوت محکم از پشت محوطه جریمه محسن فروزان را مغلوب کرد و اولین گل ملوان در این مسابقه و اولین گل خورده گل گهر در ین فصل رقم بخورد، فروزان در این صحنه واکنش خوبی نسبت به شوت بازیکن ملوان نداشت. 

دقیقه ۷۰: سعید سحرخیزان (گل گهر ۱ - ۱ ملوان) 
سعید سحرخیزان در محوطه جریمه صاحب توپ شد و با غفلت مدافع ملوان و اشتباهی که انجام داد موفق شد دروازه ملوان را از داخل محوطه جریمه باز کند. 

کارت زردکارت زرد: علیرضا علیزاده (۴+۴۵) نوید عاشوری (۷۴) گل گهر سیرجان 
کارت زردکارت زرد: پیمان رنجبری (۶۷) ملوان
کارت قرمزکارت قرمز: سعید سحرخیزان (۸۸) گل گهر

دقایق حساس:
دقیقه ۱۵: روی ضدحمله بازیکنان ملوان به سرعت به دروازه گل گهر نزدیک شدند که رزاق پور به سختی توپ را به کرنر فرستاد. 

دقیقه ۲۰: حرکت مهدی موقوری از سمت راست با استارت طولانی همراه بود و وارد محوطه شد، ضربه او با برخورد به مدافع گل گهر دفع شد. 

دقیقه ۳۰: حسین صادقی با شوت از راه دور قصد بازکردن دروازه گل گهر را داشت که فروزان به سادگی توپ را مهار کرد. 

دقیقه ۵۱: قاضی پور روی یک حرکت سرعتی از سمت چپ ملوان را صاحب موقعیت کرد که شوت او با اختلاف به بیرون رفت

دقیقه ۵۵: ارسال تیکدری نژاد روی دروازه ملوان با ضربه سر زنده روح همراه شد، اما تبدیل به گل نشد و به بیرون رفت. 

دقیقه ۶۰: شوت از راه دور ابولفضل رزاق پور را اکبر منادی در دو مرحله مهار کرد. 

دقیقه ۸۰: نفوذ رزاق پور از سمت چپ گل گهر صاحب موقعیت فوق العاده ای کرد که ضربه ابولفضل رزاق پور با فاصله کم و بسیار خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت. 

دقیقه ۹۰: مهاجم ملوان پشت مدافعان ملوان صاحب توپ شد و با شوت سرضرب سعی در بازکردن دروازه گل گهر را داشت که مدافع گل گهر مانع رسیدن شوت به دروازه شد و کرنر داد.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از چهار بازی خود، ۲ شکست را محتمل شد و با یک برد و یک تساوی هم اکنون با چهار امتیاز در رتبه هفتم قرار دارد.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان