به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر، هومان ایجه ای در جریان بهره برداری از پروژه های برق شهرستان لنگرود ضمن گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: امور توزیع برق شهرستان لنگرود در سال جاری ۶۷ پروژه با صرف اعتبار حدود ۱۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و ۲۸۶ پروژه دیگر به مبلغ ۱۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به مرحله بهره برداری رسانده است.

وی با بیان اینکه این امور ۱۰۳۸ تعداد پروژه بالغ بر ۶۶ میلیارد تومان و همچنین ۵۸۳ پروژه دیگر به مبلغ ۳۰ میلیارد تومان در دست اجرا دارد که این موارد ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند، گفت: نماینده شهرستان لنگرود که خود عضو کمیسیون انرژی مجلس هستند شخصاً پیگیر بسیاری از پروژه های بزرگ برق شهرستان بوده و با تخصیص اعتبارات قابل توجه ای موجب تسریع در روند عملیات اجرایی آنان گردیده است.

به گفته مدیر امور توزیع برق شهرستان لنگرود، در این راستا پروژه های جایگزینی کابل های خود نگهدار به جای کابل های فرسوده و پایه های فرسوده از ابتدای لاهیجان به لنگرود و از داخل شهر به سمت دریاسر به علت بهتر شدن و بهبود وضعیت ولتاژ برق، پایداری شبکه های برق و رفع مشکلات ناشی از سرقت کابل برق و هم زیبا سازی سیمای شهری اجرا گردید.

ایجه ای با بیان اینکه ۲۵۰ پروژه به مبلغ ۴۲ میلیارد تومان نیز تأمین اعتبار شده است، افزود: در مرحله آغاز به کار است که شامل ۷۰ کیلومتر طرح های جایگزینی کابل های خود نگه دار به جای شبکه فرسوده می باشد.

وی با تاکید بر اینکه با پیگیری های دکتر نماینده شهرستان و تکالیفی که وزارت نیرو بر عهده این امور گذاشته اقدامات خوبی و به سرعت در حال انجام است، بیان کرد: سه ماه اخیر در پیک مصرف سال، اداره برق شهرستان به جهت رفع خاموشی ها ۴۰ پروژه، با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان را اجرا نمود، همچنین بیش از ۲۰۰ نقطه شبکه مسروقه برق بازسازی شده است.

مدیر امور برق لنگرود با ابراز خرسندی از اینکه رضایت مندی شهروندان را در نحوه رفتار آنان در هنگام مراجعه به اداره شاهد هستیم، گفت: این نشان از انجام تعهدات نیروهای اداره برق و عملکرد ما و تلاش های شبانه روزی پرسنل است.

ایجه ای با اشاره به پروژه های هفته دولت بیان کرد: ۳۲ پروژه به مبلغ ۲۰۵ میلیارد ریال افتتاح شد که تعدادی از این پروژه ها در در روستای پیر پشته لنگرود شامل ۳۷۳ متر با ولتاژ ۲۲۰ کیلو ولت زمینی و ۲۲۳ متر با ولتاژ ۲۲۰ هوایی می باشد.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان