سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به اینکه در توزیع شبکه آرد ما شاهد بی نظمی و اخلال هستیم، گفت: شرکت های مخاطب بایستی ظرف ۴۸ ساعت پس از دریافت سهمیه آرد آن را توزیع و اعلام کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رودسر، محمد حیدری امروز در جلسه اقدام مشترک کارگروه تنظیم بازار و کارگروه آرد و نان رودسر در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: نظارت ها و بازرسی های مستمر و دقیق بر نانوایی ها و بازار برای کنترل گرانی ها و برخورد با گران فروشان و کسبه ای که به التهاب بازار دامن می زنند انجام شود.

وی با اشاره به اینکه در توزیع شبکه آرد ما شاهد بی نظمی و اخلال هستیم، افزود: شرکت های مخاطب بایستی ظرف ۴۸ ساعت پس از دریافت سهمیه آرد آن را توزیع و اعلام کنند.

سرپرست فرمانداری رودسر با تاکید بر لزوم بررسی فرآیند کاری برای توزیع از کارخانه تا نانوایی و رفع مشکلات گفت: باید نظارت ها دقیق صورت گیرد تا آرد به موقع و کامل تحویل نانوا شود. 

حیدری با اشاره به رعایت مسئله بهداشت در نانوایی ها بیان کرد: به رغم آنکه نانوایی ها کارت بهداشت را دریافت می کنند اما شاهد هستیم که بهداشت لازم در تهیه و توزیع نان در برخی نانوایی ها رعایت نمی شود. 

سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به لزوم آموزش کارگران نانوایی ها گفت: ثبات شغل کارگران نانوایی ها تثبت شود تا با حل مشکلات بیمه ای و دریافت حق و حقوق لازم آنان شاهد پخت نان با کیفت تری باشیم. 

وی با اشاره به فعالیت ۲۸۹ نانوایی در سطح شهرستان رودسر افزود: با نظارت دقیق بر فعالیت نانوایی ها تلاش شود تا خدمات بهتر و با کیفیت تری به مردم ارائه شود. 

سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به دغدغه کشاورزان به انباشت محصول برنج و چای و به فروش نرفتن این محصولات تصریح کرد: با توجه به قرار گرفتن در آستانه سال تحصیلی و بازگشایی مدارس، اکثر خانواده ها دغدغه گرانی لوازم التحریر را دارند که لازم است اتحادیه ها و اتاق اصناف برای کنترل بازار در کنار بازرسین ورود کنند. 

حیدری نقش ستاد تنظیم بازار را بسیار ارزشمند خواند و افزود: معیشت مردم به ستاد تنظیم بازار گره خورده و برای نظارت بر بازار تمهیدات لازم را اتخاذ و نظارت میدانی بر بازار را در دستور کار قرار دهید. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان