به گفته امام جمعه رشت، جوانان امیدهای آینده انقلاب هستند و همین جوانان باید محاصره تبلیغاتی دشمن را بشکنند چرا که رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب به نقش ویژه جوانان اشاره فرموده بودند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آیت الله رسول فلاحتی در آئین خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته رشت در مصلی این شهر با اشاره به سالروز جمعه خونین در سال ۱۳۵۷ اظهار کرد: جمعه خونین سال ۱۳۵۷ که با کشت و کشتار مردم همراه بود بر سیاهی پرونده پهلوی افزود و در تاریخ ماندگار شد.

وی با اشاره به خباثت و جنایات تاریخی سران آمریکایی در تاریخ ایران گفت: وارونه نشان دادن واقعیات، پنهان کردن جلوه های امید بخش، بزرگ کردن عیوب کوچک، از برنامه های آمریکایی ها بوده تا به اهداف شوم خود برسند. 

به گفته امام جمعه رشت، جوانان امیدهای آینده انقلاب هستند و همین جوانان باید محاصره تبلیغاتی دشمن را بشکنند چرا که رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب به نقش ویژه جوانان اشاره فرموده بودند. 

فلاحتی با اشاره به حضور ۲۲ میلیونی جمعیت زوار حسینی در کربلای معلی که چهار میلیون ایران در این همایش جهانی حاضر بودند، افزود: این همایش بزرگترین راهپیمایی جهان است و ما این را از الطاف خدا می دانیم. 

وی با تاکید بر اینکه راه حق همیشه ماندگار است، تصریح کرد: ضلع اصلی این حرکت جهانی را، مردم و ملت امام حسین (ع) زیر بیرق شیعه ایجاد کردند که رسانه های دنیا چشم خود را بر عظمت حضور بسته تا دنیا از این حقیقت مطلع نشوند. 

وی با تقدیر از از دولت، نیروهای مسلح ایران و مواکب ایرانی خادم حسینی بیان کرد: از همه در خدمتگذاران به زوار حسینی تشکر می کنم اما رکن اصلی این همایش جهانی، مردمی بوده و مردمی هم می ماند. 

خطیب جمعه رشت با بیان اینکه امپراتوری رسانه ای دنیا این همایش حضور را در سکوت رسانه ای قرار داده اند، گفت: مردم بصیر خوب می دانند که دشمنان این بصیرت و هوشیاری را بر نمی تابند. 

فلاحتی با اشاره به ممانعت دختران مسلمان در مدارس فرانسه تصریح کرد: آن ها با شعارهای دروغین حقوق بشری که مسیری برای اهداف شوم خود قراردادند برای ما تعیین تکلیف می کنند اما برابر دستور فرانسه در برابر ممانعت از دانش آموزان مسلمان سکوت کرده اند، حجاب قانون خدا است اما رسانه های دنیا با نام حجاب اجباری در ایران اهداف شوم خود را دنبال کرده و سرانجام با بصیرت مردم ایران اسلامی شکست خواهند خورد. 

وی با اشاره به پخش اورانیوم ضعیف شده توسط آمریکایی ها در دنیا که آثار مخربی دارد، افزود: آن ها برای جلوگیری از روسیه، اورانیوم ضعیف شده را به اکراین می فروشند تا با جنایات خود نسل انسانی را دچار آسیب کنند آنگاه این آدم کش ها از حقوق بشر سخن می گویند.

خطیب جمعه رشت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس فرمودند که نباید در عزل و نصب ها دخالت شود، تصریح کرد: وظیفه نمایندگان نظارت است و نباید در انتصابات دخالت کنند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان