هشدار طغیان رودخانه ها در گیلان

۱۴۰۲/۰۶/۲۰ ۰۱:۲۷ چاپ کد خبر: 186990
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از بارش بیش از ۸۰ میلی متری باران در این استان خبر داد و گفت: آب منطقه ای دبی دقیق آب را به طور لحظه ای بررسی می کند و در صورت خطر طغیان رودخانه نیروهای امدادی در ...

امیر مرادی امشب در گفت وگو با خبرنگار فارس رشت با اشاره به آغاز بارش باران در استان و به ویژه شهرستان های نوار ساحلی اظهار کرد: طبق پیش بینی ها از عصر امروز شاهد آغاز بارش باران در تمامی مناطق استان به جز بخش هایی از شهرستان رودبار بودیم و این روند تا اواخر وقت دوشنبه ادامه دار است.

وی با تأکید بر آمادگی تمامی دستگاه های اجرایی در خصوص مقابله با بحران احتمالی و ایجاد طغیان در برخی از مناطق گیلان گفت: از روز پنجشنبه مکاتبات لازم با تمامی دستگاه های اجرایی، امدادی، هلال احمر، فرمانداری و بخشداری ها انجام و از صبح امروز به صورت برخط این دستگاه ها با یکدیگر در ارتباط هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از بارش بیش از ۸۰ میلی متری باران در این استان خبر داد و افزود: براساس اعلام هواشناسی در برخی از مناطق غربی و شرقی استان شاهد بارش ۸۰ الی ۱۰۰ میلی متری باران خواهیم بود ولی با لایروبی های انجام شده احتمال وجود سیلاب در مناطق کوهستانی بسیار پایین است.

مرادی با هشدار با مسافرین در خصوص طغیان آب در رودخانه های گیلان بیان کرد: آب منطقه ای دبی دقیق آب را به طور لحظه ای بررسی می کند و در صورت خطر طغیان رودخانه نیروهای امدادی در تمامی شهرستان ها وارد عمل شده و با همکاری نیروی انتظامی از حضور مسافرین در حاشیه رودخانه ها جلوگیری به عمل خواهد آمد.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان