مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان با اشاره به نیاز اعتباری بیش از یک هزار میلیارد تومانی برای ساماندهی فاضلاب رشت گفت: برای اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی فاضلاب رشت یک هزار و ۱۵۹ میلیارد تومان اعتبار در ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، مازیار علیپور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از تصفیه خانه فاضلاب  شهر رشت و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این تکمیل فاضلاب این شهر یکی از اهداف دولت سیزدهم در کشور است، اظهار کرد: تکمیل فاضلاب شهر رشت یکی از مهم ترین پروژه های دولت در این استان است که با سرعت در حال انجام بوده و هیچ مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

وی با اشاره به نیاز اعتباری بیش از یک هزار میلیارد تومانی برای ساماندهی فاضلاب رشت گفت: برای اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی فاضلاب رشت یک هزار و ۱۵۹ میلیارد تومان اعتبار درنظر گرفته شده است.
 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان از لوله گذاری ۵۶ کیلومتری برای ساماندهی فاضلاب رشت  خبر داد و افزود: با اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی فاضلاب رشت، برای ۱۱ هزار و ۵۷۰ مشترک انشعابات واگذار خواهد شد.

علیپور یکی از اهداف ساماندهی فاضلاب شهر بهره مندی مردم از آب با کیفیت دانست و بیان کرد:  طرح جمع آوری و ساماندهی فاضلاب رشت از سال ۶۹ آغاز شده و تاکنون ۵۷ درصد پیشرفت دارد و با اجری این طرح ۴۹ هزار نفر از مزایای آن بهره مند می شوند.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان