به گزارش لنگرخبر، سردار عزیزالله ملکی ظهر امروز در نشستی با خبرنگاران در سالن جلسات فرماندهی انتظامی با اشاره رصد صفحات فضای مجازی در گیلان اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی در پی رصد مستمر فضای مجازی تعدادی صفحه مجازی که به قصد تشویش اذهان عمومی و همچنین تحریک افراد برای برهم زدن نظم و امنیت عمومی فعالیت می کردند را شناسایی و ۲۴ نفر در این خصوص بازداشت شدند. 

وی با بیان اینکه با اقدامات فنی و پلیسی، مخفیگاه متهمان در شهرستان های رشت، رضوانشهر، املش، فومن، لاهیجان، صومعه سرا، رودسر، لنگرود و آستانه اشرفیه شناسایی شدند، افزود: متهمان با هماهنگی قضائی در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند. 

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه از مخفیگاه متهمان تعداد زیادی آلات و ادوات ارتکاب جرم کشف شد، گفت: گردانندگان این صفحات فضای مجازی در حال برنامه ریزی برای تجمع، اغتشاش آفرینی و تحریک افکار عمومی برای ایجاد ناامنی بودند که صفحات آنان مسدود و از دسترس خارج شد. 

ملکی از معرفی متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی خبر داد و بیان کرد: از مردم درخواست دارم در صورت اطلاع از فعالیت مجرمانه برخی از افراد برای ایجاد ناامنی مراتب را از طریق مرکز فوریت های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان