در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

حریم رسالت روایت گر الگوی سوم زن مسلمان

۱۴۰۲/۰۶/۲۶ ۱۹:۵۲ کد خبر: 187208
عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه الگوی سوم زن در جمهوری اسلامی مدل جدیدی به غیر از زن شرقی و زن غربی معرفی کرده است، گفت: جشنواره رسانه ای بانوان حریم رسالت بستری برای معرفی مدل ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، زهره الهیان امروز در حاشیه جلسات هماهنگی دبیرخانه جشنواره حریم رسالت در گفت وگو با خبرنگاران با ابراز خرسندی از این اقدام نو در حوزه زن و رسانه در راستای روایت دستاوردهای نظام در حوزه زنان اظهار کرد: دشمنان در تلاشند تا وجهه جمهوری اسلامی ایران را ناقض حقوق زن معرفی کرده و این روایت را منعکس کنند که زن در جمهوری اسلامی جایگاهی نداشته و از حقوق طبیعی و اجتماعی محروم است. 

وی با بیان اینکه جشنواره رسانه ای بانوان حریم رسالت، بستری برای معرفی جایگاه واقعی زنان در جمهوری اسلامی ایران است، گفت: جشنواره حریم رسالت با روایت فعالیت ها و توانمندی های زنان موجب معرفی جایگاه حقیقی زنان در نظام شده و با فعالیت رسانه ای افکارعمومی داخل و خارج متوجه ظرفیت و جایگاه والای زن در تراز انقلاب می شوند. 

عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه الگوی سوم زن در جمهوری اسلامی مدل جدیدی به غیر از زن شرقی و زن غربی معرفی کرده است، افزود: جشنواره رسانه ای بانوان حریم رسالت بستری برای معرفی مدل الگوی سوم زن مسلمان است و بانوی در تراز انقلاب را به طور جهان شمول روایت می کند. 

الهیان با اشاره بر حمایت سازمان ها و دستگاه ها از جشنواره رسانه ای بانوان حریم رسالت بیان کرد: روایت زن در تراز انقلاب در بستر جشنواره ملی رسانه ای بانوان حریم رسالت فرصت مناسبی برای معرفی الگوی سوم زن مسلمان و جایگاه زن از نگاه جمهوری اسلامی ایران است. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روایت موفقیت زنان در جشنواره بانوان حریم رسالت توسط بانوان صورت می گیرد، گفت: دومین جشنواره ملی رسانه ای بانوان حریم رسالت به میزبانی گیلان برگزار و نفرات برگزیده در این رویداد بزرگ رسانه ای معرفی خواهند شد. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان