به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با توجه به انسداد پل قدیمی، اکنون تردد خودروها در جاده آستارا به تالش از پل جایگرین و با 2 خط در حال انجام است و همزمان عملیات راهداری بر روی پل سیبلی در حال ...

غلامعلی نیک فهم مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با بیان اینکه نیروهای راهداری از نخستین ساعات بارش باران در منطقه حضور دارند، اظهار کرد: بارش ۲۶۵ میلی متری باران در شهرستان آستارا منجر به آسیب به برخی جاده و پل قدیمی لوندویل آستارا شد.

وی با اشاره به آخرین وضعیت جاده آستارا به تالش بر اثر بارش سیل آسا باران در این شهر گفت: با توجه به مسدود شدن پل قدیمی، اکنون تردد خودروها در جاده آستارا به تالش از پل جایگرین و با ۲ خط در حال انجام است و همزمان عملیات راهداری بر روی پل سیبلی در حال انجام است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با تأکید بر کاهش تردد از آستارا به تالش، افزود: با توجه به این بارش تردد خودروها در جاده آستارا به تالش از چهار خط به ۲ خط رسیده و همین امر منجر به کاهش تردد شده است.

به گفته نیک فهم، تمامی نیروهای راهداری در حال تلاش برای چهار خطه شدن تردد در جاده آستارا به تالش هستند و با قطع بارش باران و عادی شدن شرایط این امر محقق خواهد شد.

پایان پیام/۳۳۸۹/س

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان