مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از تخریب بخشی از پل سیبلی آستارا در اثر بارش ۲۶۵ میلی متری باران در آستارا خبر داد و گفت: به دلیل طغیان رودخانه و حجم زیاد باران و به منظور حفظ سلامتی مردم منع ترافیک و ...

امیر مرادی مدیرکل مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان دقایقی پیش در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به بارش شدید باران در آستارا اظهار کرد: در طی پنج ساعت از بامداد گذشته شاهد بارش ۲۶۵ میلی متری باران در آستارا و به ویژه در منطقه لوندویل بودیم که این امر منجر به سیلابی شدن رودخانه و ایجاد سیلاب شد.

وی از تخریب بخشی از پل سیبلی آستارا در اثر بارش ۲۶۵ میلی متری باران در آستارا خبر داد و گفت: به دلیل بارش شدید باران در مدت زمان کم در این شهر، بخشی از پل سیبلی آستارا تخریب و بازارچه منطقه تا به زیر آب رفته است هر چند نیروهای امدادی از چهار صبح در منطقه حضور داشته و تمامی اقدامات فوری برای رفع بحران در حال انجام است.

وی با اشاره به منع تردد خودرو در جاده اصلی لوندویل آستارا به دلیل بارش های باریده شده، تصریح کرد: حجم بارش باران در منطقه بسیار زیاد و سیل آسا بوده و به دلیل طغیان شدن رودخانه بخشی از آب به روی جاده آماده است، لذا و به منظور حفظ سلامتی مردم و با هماهنگی با نیروی انتظامی منع ترافیک و تردد خودرو در جاده اصلی لوندویل آستارا ممنوع شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه تردد از پل جایگزین آستارا در حال انجام است، بیان کرد: پس از تخریب بخشی از پل سیبلی آستارا و با هماهنگی های صورت گرفته، تردد خودرو در پل جایگزین در حال انجام بوده و تا ساعات آینده شرایط به حال عادی باز خواهد گشت.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان