مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با تاکید بر لزوم تثبیت مالکیت زمین هلال احمر رودسر در راستای توسعه عمرانی این شعبه گفت: ساختمان هلال احمر رودسر فرسوده است که ساخت آن ضروری است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رودسر، هادی سلیمی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گیلان امروز در دیدار با سرپرست فرمانداری رودسر در محل فرمانداری با هدف گزارش برنامه های هلال احمر در رودسر و تملک اراضی در سطح این شهرستان اظهار کرد: ساختمان هلال احمر شعبه رودسر که چسبیده به شهرداری رودسر است بسیار مستهلک و در خور جمعیت هلال احمر و مردم این شهرستان نیست.

وی با تأکید بر لزوم تثبیت مالکیت زمین هلال احمر رودسر در راستای توسعه عمرانی این شعبه افزود: طبق برآورد کارشناسی جمعیت هلال احمر بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان به شهرداری رودسر بدهی دارد که پرداخت می شود اما تأمین این اعتبار نیازمند یک پروسه زمانی بوده و آن چیزی که برای ساخت این شعبه ضروری است ابتدا تثبیت مالکیت آن است تا با اسنادش، مصوبات طرح های عمرانی را بتوان گرفت و در اعتبارات تملکی امسال این طرح دیده شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به اینکه شعبه رودسر از شهرستان های محروم به لحاظ دارا بودن ساختمانی است ،گفت:با تثبیت مالکیت این شعبه و اغاز توسعه عمرانی آن، یک دستگاه آمبولانس نیز به ناوگان امدادی این شعبه افزوده خواهد شد.

اجرای طرح کاروان سلامت جمعیت هلال احمر به مدت دو روز در اشکورات 

وی از اجرای طرح کاروان سلامت به مدت دو روز در ۲۰ و ۲۱ مهرماه امسال در منطقه شوئیل اشکورات خبر داد و افزود: این طرح در راستای محرومیت زدایی و ارتقای سطح سلامت محرومان منطقه اشکورات رحیم آباد اجرایی می شود.

سلیمی غربالگری سلامت را در قالب ویزیت و داروی رایگان، خدمات درمانی و توانبخشی، برنامه های آموزشی و توزیع بسته های لوازم ا لتحریر به دانش آموزان نیازمند، و همچنین سبدهای معیشتی برای خانواده های محروم و نیازمند را بخشی از برنامه های دیده شده در این طرح اعلام کرد.

ضرورت استفاده از ظرفیت ارزشمند هلال احمر برای کمک به نیازمندانی که تحت پوشش نیستند 

سرپرست فرمانداری رودسر نیز در این نشست با اشاره به نقش مؤثر جمعیت هلال احمر در پوشش امدادی و درمانی جامعه هدف اظهار کرد: استفاده از ظرفیت ارزشمند هلال احمر برای خدمات رسانی به افراد محروم جامعه به ویژه نیازمندانی که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند ضروری است.

محمد حیدری با قدردانی از نگاه نوع دوستانه جمعیت هلال احمر به افراد نیازمند شهرستان رودسر به ویژه اجرایی کردن طرح سلامت در منطقه محروم اشکور افزود: آمادگی همکاری همه دستگاه ها و نهادهای خدمات رسان شهرستان با جمعیت هلال احمر برای اجرایی شدن هر چه بهتر این طرح در اشکورات و ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مردم وجود دارد.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان