واریز سود سهام عدالت واقعیت ندارد

۱۴۰۲/۰۷/۰۲ ۱۸:۱۰ چاپ کد خبر: 187402
به گفته مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گیلان واریز مبلغی به عنوان سود سهام عدالت به حساب سهام داران واقعیت ندارد اما یقیناً این مهم در دستور کار دولت خدمتگزار قرار دارد.

ابراهیم قنبرپور به گفته مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گیلان در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه اخیراً  پیامک ها و تماس هایی به منظور بررسی صحت یا عدم صحت  واریز مرحله جدید سود سهام عدالت با بنده و برخی دیگر از همکاران برقرار شده است، اظهار کرد: متأسفانه هر از چند گاهی شاهد بروز چنین مباحثی هستیم که تأمل برانگیز است.

وی با بیان اینکه یقیناً واریز سود سهام عدالت در دستور کار دولت خدمتگزار قرار دارد، گفت: بر اساس آمار موجود از مراحل واریز سود سهام عدالت توسط دولت آقای رئیسی، شاهد هستیم که در دوران فعالیت این دولت سود سهام عدالت در تاریخ هایی مشخص و با افزایش چندین برابری نسبت به زمان فعالیت دولت های پیشین پرداخت شده است.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گیلان با تأکید به اینکه زمان  پرداخت مرحله جدید سود سهام عدالت یقیناً از طریق رسانه اطلاع رسانی می شود، بیان کرد: پیامک ها و تماس های اخیر با این مضمون صحت  ندارد و با توجه به برخی از کلاهبرداری هایی که در گذشته تحت چنین عناوینی انجام شده، امیدوارم هم استانی های عزیز در این باره دقت بیشتری داشته باشند.

قنبرپور با تأکید به اینکه ثبت نام جدید برای جاماندگان سهام عدالت آغاز نشده است افزود: افراد نباید از این بابت ثبت نام انجام دهند و به  پیامک هایی مبنی بر آغاز ثبت نام جدید ، بی اعتنا  باشند و اطلاعات شخصی خود را به افراد نامعلوم ارائه نکنند.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان