رئیس پلیس راه استان گیلان از اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های گیلان خبر داد و گفت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، امروز محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی در محور های قدیم رشت - ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، جاور صفاری رئیس پلیس راه استان گیلان پیش از ظهر امروز در بازدید از محورهای مواصلاتی استان و  در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ترافیک در تمامی محورهای استان روان است، اظهار کرد: با توجه به آخرین روز تعطیلات تابستانی و آغاز سال جدید تحصیلی، ترافیک و تردد خودرو در تمامی محورهای استان روان بوده و هیچگونه ترافیکی در جاده های گیلان وجود ندارد.

وی از اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های گیلان خبر داد و گفت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، امروز محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی در محور های قدیم رشت - قزوین و آستارا - اردبیل و بالعکس اعمال می شود.

به گفته رئیس پلیس راه گیلان تردد تریلر ها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ یکشنبه دوم مهر در محور قدیم رشت - قزوین و بالعکس ممنوع است.

صفاری با تاکید بر ادامه دار بودن محدودیت های ترافیکی در محور آستارا_اردبیل، بیان کرد: در این محور و بالعکس نیز تردد تریلر ها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ یکشنبه دوم مهر ممنوع است.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان