رئیس کل دادگستری استان گیلان با تأکید بر ارائه راه حلی برای آزادی زندانیان کمتر از ۵۰ میلیون تومان گفت: باید ضمن بررسی آمار نسبت به تشکیل پرونده و آزادسازی زندانیان واجد شرایط با بدهی کمتر از ۵۰ میلیون ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی، رئیس کل دادگستری استان گیلان ظهر امروز در نشست با اعضای ستاد دیه استان گیلان در سالن اجتماعات این ستاد با بیان اینکه باید وضعیت دقیقی از وضعیت فعلی زنداینان در گیلان احصا شود، اظهار کرد: باید با همکاری اجرای احکام زندان ها و محاکم قضایی این نقص اصلاح و برطرف شود.

وی با اشاره به وجود زندانیان کمتر از ۵۰ میلیون تومان در زندان های گیلان گفت: با اصلاح و به روزرسانی اطلاعات زندانیان گزارش های جامع تری به دست خواهد آمد که می توان برای تصمیم گیری های آینده از آن بهره برداری کرد.

رئیس کل دادگستری استان گیلان با تأکید بر ارائه راه حلی برای آزادی زندانیان کمتر از ۵۰ میلیون تومان بیان کرد: باید ضمن بررسی آمار نسبت به تشکیل پرونده و آزادسازی زندانیان واجد شرایط با بدهی کمتر از ۵۰ میلیون تومان اقدام شود.

به گزارش فارس، در این جلسه پرونده ۲۵ زندانی جرائم غیرعمد استان با میزان کل بدهی ۴۰ میلیارد تومان در این جلسه مطرح شد و تصمیماتی جهت مساعدت برای هر یک زندانیان فوق اتخاذ و مصوب شد.

پایان پیام/۸۴۰۰۷

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان