مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد رشت با اشاره به اثرگذاری کار رسانه ای جبهه انقلاب گفت: اثرات نویدبخشی و امیدافرایی اصحاب رسانه را همگان در جامعه شاهد هستند و این حقیقت گویی ها ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسین صفوی، مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد رشت پیش از ظهر امروز در یادواره شهدای رسانه گیلان که با محوریت شهید نشرودگل در دفتر تحریریه خبرگزاری فارس گیلان برگزار شد، با اشاره به نقش رسانه در دوران کنونی، اظهار کرد: رسانه ها قلم علما و فضلا در دوران کنونی هستند.

وی با اشاره به تأثیرپذیری جامعه از رسانه افزود: در زمانی که چتربازان جنگ ادراکی تماماً به جنگ نرم با ما هستند، ابن رسانه ها هستند که پای کارند و جهاد می کنند.

مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد رشت با تأکید بر رعایت اخلاق در رسانه گفت: امروزه رسانه های معاند، معاویه وار علیه صداقت و راستگویی و حقیقت قلم میزنند و اخلاق و حفظ ارزش در خط خبری آنها از بین رفته است.

صفوی، با اشاره به بخشی از خطبه ۲۰۰ حضرت امیرالمومنین (ع) بیان کرد: به فرموده امام علی علیه السلام، حقه بازی و اهل فجار بودن گناه است و در روز قیامت با همان صفت رزیله خود، محشور می شود.

وی با بیان اینکه خون شهدا دارای اثر است و در حق و باطل همراه ما هستند، گفت: انقلاب اسلامی و ایران بزرگ دلگرم به دعای خیر شهدا است و این حقیقتی حتمی است.

مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد رشت با اشاره به اثرگذاری کار رسانه ای جبهه انقلاب، خاطرنشان کرد: اثرات نویدبخشی و امیدافزایی اصحاب رسانه را همگان در جامعه شاهد هستند و این حقیقت گویی ها باید مستمراََ ادامه داشته باشد.

به گزارش فارس، یادواره ۶ شهید رسانه گیلان در طول هفته دفاع مقدس به میزبانی ۶ رسانه به همت بسیج رسانه استان برگزار می شود.

پایان پیام/۸۴۰۰۷

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان