مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به آغاز اجرا عملیاتی ساخت پل سیبلی آستارا گفت: بر اثر وقوع بارش شدید باران در آستارا، پل سیبلی این شهر تخریب شد و با دستور وزیر کشور و استاندار گیلان، کار ...

غلامعلی نیک فهم، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با بیان اینکه پل سیبلی آستارا یکی از مهم ترین پل های منطقه به لحاظ ترانزیتی است، اظهار کرد: این پل در مسیر جاده آستارا به تالش قرار و نقش مهمی در ترانزیت کالا به کشورهای منطقه و حوزه قفقاز دارد.

وی با اشاره به آغاز اجرا عملیاتی ساخت پل سیبلی آستارا گفت: بر اثر وقوع بارش شدید باران در آستارا، پل سیبلی این شهر تخریب و در نتیجه تردد در جاده آستارا به تالش به صورت دو خطه در حال انجام است لذا با دستور وزیر کشور و استاندار گیلان، کار عملیاتی احداث این پل از دو روز گذشته آغاز و پمانکار با سرعت در حال انجام کار است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با تأکید بر اهتمام مسؤولان به احداث پل سیبلی آستارا در سریع ترین  زمان ممکن، تصریح کرد: در سفر روز گذشته معاون وزیر راه و شهرسازی به آستارا سفر و از پل سیبلی بازدید به عمل آورده و دستورات لازم را برای احداث مجدد این پل صادر و مقرر شد به طور شبانه روزی برای ساخت این پل تلاش شود.

غلامعلی نیک فهم جاده آستارا به تالش را جاده متصل کننده به ققفاز دانست و بیان کرد: با توجه به اهمیت پل سیبلی، وزیر کشور و برخی از معاونین وزارت راه و ستاد مدیریت بحران به آستارا سفر کرده و تا اگر مشکلی ایجاد نشود تا سه ماه آینده این پل احداث می شود.

پایان پیام/۸۴۰۰۷/س

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان