فرمانده سپاه ناحیه سیاهکل با اشاره به اجرای مرحله نخست طرح آبرسانی قرارگاه امام حسن(ع) گفت: این طرح با همکاری بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان و با هدف آبرسانی به ۱۷ روستای سیاهکل با ۴۷ میلیارد تومان اعتبار در ...

به گزارش خبرگزاری فارس از سیاهکل، سرهنگ علی یعقوبی فرمانده سپاه ناحیه سیاهکل پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه یکی از اهداف سپاه رفع محرومیت زدایی در کشور است، اظهار کرد: سپاه در طی این مدت از همه ظرفیت خود برای رفع بحران در کشور استفاده کرده و از هیچ تلاشی در این راستا دریغ نمی کند.

وی با اشاره به اجرای مرحله نخست طرح آبرسانی قرارگاه امام حسن (ع) گفت: این طرح با همکاری بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان و با هدف آبرسانی به ۱۷ روستای سیاهکل با ۴۷ میلیارد تومان اعتبار در دست اجرا است.

فرمانده سپاه ناحیه سیاهکل از بهره برداری ۲ هزار و ۵۰۰ روستا این شهرستان از آب سالم و بهداشتی و به منظور رفع تنش آبی روستاهای سیاهکل خبر داد و بیان کرد: در مرحله اول و دوم طرح آبرسانی بسیج سازندگی در سیاهکل مقرر شد ۵۷ روستا از آب سالم بهره مند شوند که تاکنون با ۶۷ کیلومتر لوله گذاری، مشکل کم آبی روستا های سوتگوابر، نوروزمحله و قشلاق برطرف شده است.

یعقوبی با بیان اینکه برای اجرای کامل طرح آبرسانی در شهرستان سیاهکل یک دوره سه ساله در نظر گرفته شده است، افزود: برخی از روستاهای سیاهکل کماکان با مشکل آب مواجه هستند که سپاه برنامه ویژه ای برای رفع این مشکل دارد لذا مقرر شد با کمک اداره آب شهرستان سیاهکل، تا سال ۱۴۰۳ مشکل آبرسانی به مناطق روستایی این شهرستان برطرف شود.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان