رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با اشاره با توزیع هشت هزار بسته معیشتی به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: بر اساس آمار ۱۹۰ گروه جهادی گیلانی، توزیع این بسته ها را بر عهده دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سرهنگ احمد ابراهیمی ظهر امروز در حاشیه اهدای بسته های معیشتی به نیازمندان در محل سپاه ناحیه رشت با بیان اینکه توزیع بسته های معیشتی در قالب رزمایش مواسات با کمک خیرین در گیلان در حال انجام است، اظهار کرد: سالانه و در مناسبت های مختلف بسته های معیشتی متعددی در بین نیازمندان توزیع می شود و این روند ادامه دار است. 

وی با اشاره با توزیع بسته های معیشتی به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس، ۸ هزار بسته معیشتی و نوشت افزار به نیت ۸ هزار شهید گیلان، بین افراد کم برخورداردر استان توزیع شد. 

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان، ارزش این بسته ها را ۶ میلیارد تومان دانست و افزود: چهار هزار بسته معیشتی شامل برنج، ماکارونی، حبوبات و روغن و نیز چهار هزار بسته تحصیلی شامل کیف و نوشت افزار است. 

ابراهیمی با تاکید بر نقش گروه های جهادی در توزیع بسته های معیشتی و شناسایی نیازمندان در گیلان بیان کرد: بر اساس آمار ۱۹۰ گروه جهادی گیلانی، توزیع این بسته ها را بر عهده دارند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان