در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

امام جمعه رشت با اشاره به آمادگی جبهه مقاومت برای همراهی با جمهوری اسلامی گفت: امروز جمهوری اسلامی با قدرت ایستاده و برای هیچ قدرتی سر تسلیم فرود نمی آورد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آیت الله رسول فلاحتی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته رشت با اشاره به اینکه حدود ۹ سال است دولت عربی به رهبری سعودی، جبهه عبری به فرماندهی رژیم منحوس صهیونیست و جبهه غربی به رهبری آمریکا به یمن حمله کردند، اظهار کرد: یمن اگر چه با لحاظ مالی و اقتصادی ضعیف بود اما با مقاومت و ایستادگی دشمنان را ذلیل کردند. 

وی با بیان اینکه هزاران نفر از یمنی ها به شهادت رساندند، گفت: یمنی ها با مقاومت و ایستادگی خود آمریکایی ها و آل سعود را به ستوه آوردند. 

امام جمعه رشت با بیان اینکه ایران وساطت به آتش بس داده بود تا این جنگ خانمان سوز خشکاندیده شود، تصریح کرد: دولت آل سعود با وجود هزینه های هنگفت خود برای اینکه یمن را استان خود کند، اما شکست را پذیرفت و این نتیجه ایستادگی و مقاومت است چرا که خداوند وعده داده اگر دربرابر دشمنان و فاسقان بایستید یاری خداوند نصیبشان می شود. 

فلاحتی گفت: بیش از یکصد کشور اعلام کردند که باید به مردم یمن کمک شود و از طرفی حملات پهبادهای جبهه مقاومت به آرامکو از جمله مسائلی بود که عربستان را در موضع ضعف قرار داد. 

امام جمعه رشت با بیان اینکه عربستان سر تسلیم خاضعانه در برابر مردم یمن برآورده است، افزود: سعودی ها خوب می دانند که جبهه مقاومت در مقابل ظلم سکوت نکرده و مقاومت می کنند. 

به گفته فلاحتی، حرف های جنون آمیز نماینده رژیم منحوس صهیونیستی مبنی بر تهدید هسته ای ایران منجر به این شد که نمایندگان این رژیم منحوس در همان لحظه این کلمه را اصلاح کرده و ایران را تهدید به جنگ های نظامی کنند اما در برابر آن ها باید بگوییم شما غلط می کنید که چه به لحاظ هسته ای و چه نظامی برای ایران نقشه بکشید چرا که خوب می دانید که امروز هیچ کشوری قدرت تهدید نظامی ایران را ندارد. 

وی با بیان اینکه در روزی که ما سیم خاردار نداشتیم با اراده و قدرت در مقابل دنیا ایستاده ایم، گفت: ایران قوی امروز با قدرت نظامی و موشک های دوربرد و نقطه زن می تواند تل آویو را با خاک یکسان کند. 

امام جمعه رشت با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی لب تر کند تمامی دنیا در تیررس جبهه مقاومت قرار می گیرد، تصریح کرد: امروز تنها حزب الله لبنان هزاران موشک نقطه زن دارد که اگر غلطی از رژیم منحوس صهیونیستی رخ دهد لبنان آن ها را با خاک یکسان می کند، البته حشدالشعبی و دیگر محورهای مقاومت آمادگی دارند تا اگر غلطی از رژیم منحوس صهیونیستی رخ دهد این رژیم جعلی را با خاک یکسان کنند. 

فلاحتی با اشاره به آمادگی جبهه مقاومت برای همراهی با جمهوری اسلامی بیان کرد: امروز جمهوری اسلامی با قدرت ایستاده و برای هیچ قدرتی سر تسلیم فرود نمی آورد.

وی با گرامیداشت هفته وحدت و میلاد حضرت محمد مصطفی (ص) وحدت در امت اسلام را خار چشم دشمنان دانست و افزود: ۱۳ مهر سالروز هجرت تاریخی امام خمینی (ره) در سال ۱۳۵‪۷ از عراق به پاریس هجرت است که منتج به پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن شد و عزت و قدرت به ملت بزرگ ایران بازگشت

انتهای پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان