نماینده ولی فقیه در گیلان خدمت به مردم گیلان را یک افتخار برای مسؤولان دانست و گفت: گیلان هشت هزار شهید را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان عصر امروز با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در مصلای رشت با آیت الله رسول فلاحتی دیدار و گفت وگو کرد.

مردم گیلان با قلب خود پذیرای اسلام بودند

آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان در این دیدار با بیان اینکه این استان تاریخ بسیار غنی داشته و یکی از استان های پر افتخار در کشور است، اظهار کرد: گیلان سرآمد مبارزه با ظلم و ستم در طول تاریخ بوده و مردم این استان همواره اجازه ندادند ذره ای ظالمان بر آنان حکومت کنند.

وی با اشاره به روحیه ولایتمداری و دینداری مردم گیلان، گفت: مردمان دیار میرزا کوچک خان جنگلی با قلب خود پذیرای دین مبین اسلام بوده در برهه های حساس پای دفاع از انقلاب و آرمان های امام راحل (ره) ماندند که نمومه بارز آن قیام هشت دی مردم گیلان در سال ۸۸ بوده است.

فلاحتی خدمت به مردم گیلان را یک افتخار برای مسؤولان دانست و بیان کرد: گیلان هشت هزار شهید را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده و این امر نشان دهنده اوج ولایتمداری مردم این استان است که از هیچ تلاشی برای دفاع از انقلاب دریغ نمی کنند.

نماینده  ولی فقیه در گیلان با اشاره به گستردگی روابط بین المللی در گیلان و فرهنگ غنی دیار گیل و دیلم، افزود: مردم گیلان مردمی متدین و شیعه پرور هستند که با تمام روابط اقتصادی بین المللی خود دین داری و مردم مداری خود را از حفظ کردند.

درخواست از نماینده ولی فقیه در گیلان در خصوص رهنمودهای فکری به سپاه قدس

سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این دیدار با بیان اینکه رفع دغدغه مردم یکی از اهداف سپاه در کشور است، اظهار کرد: ما با تمام توان خود پشتیبان انقلاب هستیم و برای رفع دغدغه های مردم و حل مشکلات از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی با درخواست از نماینده ولی فقیه در خصوص رهنمودهای فکری به سپاه قدس گیلان، گفت: از آیت الله فلاحتی درخواست دارم تا در برنامه ریزی ها و خط دهی های فکری سپاه قدس گیلان را یاری کنند و چون پدری دلسوز در این شرایط دشوار حامی سربازان نظام مقدس اسلامی باشند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به ظرفیت های خدادادی گیلان گفت: قطعاً ظرفیت نیروی انسانی یکی از مهمترین ظرفیت های این استان شهیدپرور است که در طی این سال ها مردم ولایتمدار گیلان این مهم را پیشتازانه اثبات کرده اند.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان