در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

همزمان با سفر هیات دولت به استان فارس، عملیات طراحی و برنامه ریزی برای ساخت راکتور تحقیقاتی_آموزشی ۱۰ مگاواتی فارس و سایر پروژه های هسته ای این استان با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی ...

به گزارش ایسنا، همزمان با سفر هیات دولت به استان فارس، با حضور «محمد اسلامی» عملیات طراحی و برنامه ریزی برای ساخت راکتور تحقیقاتی _ آموزشی ۱۰ مگاواتی فارس و سایر پروژه های هسته ای در محل احداث پروژه مجتمع انرژی و فناوری های نوین این استان آغاز شد.

معاون رییس جمهور همچنین با همراهی رییس و مسولان دانشگاه شیراز، بازدیدی از دیگر مراحل احداث این مجتمع فناوری در استان فارس داشت.

گفتنی است اسلامی به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور با همراهی معاونان و جمعی از مدیران ارشد صنعت هسته ای در سفر به شهرستان زرقان، فاز نخست طرح آبرسانی از سد درودزن به شهر لپویی را افتتاح و از صنایع شرکت کاشی حافظ و شرکت پالایش نفت شیراز بازدید می کند.

معاون رییس جمهور در ادامه این سفر در نشست مشترک اعضای شورای اداری و نخبگان شهرستان زرقان شرکت می کند.

 افتتاح پارک علم و فناوری با همراهی احمد وحیدی وزیر کشور و محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از دیگر برنامه های مهم رییس سازمان انرژی اتمی ایران در این سفر 2 روزه به استان فارس است.
انتهای پیام


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان