فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از کشف یک دستگاه خودرو پراید مسروقه طی یک روز و دستگیری ۲ نفر سارق در عملیات مأموران این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ سیدمهدی نجفی پور در گفت وگو با خبرنگار فارس در بندرانزلی با بیان اینکه سرقت از اصلی ترین مولفه هایی است که امنیت اجتماعی جامعه را تحت الشعاع قرار می دهد، اظهار کرد: با برنامه ریزی و احساس مسؤولیت، می توان ضریب امنیتی را بالا برد و فضا را برای مجرمان به خصوص سارقان ناامن کرد. 

وی با اشاره به اینکه در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرائم، مأموران انتظامی این فرماندهی حین گشت زنی فعال و هدفمند در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو پراید مشکوک و جهت بررسی وارد عمل شدند، گفت: راننده پراید به محض مشاهده ماموران انتظامی به سرعت از محل متواری شدند که در نهایت با هوشیاری و سرعت عمل بالای ماموران پلیس حاضر در صحنه با ایجاد ترافیک مصنوعی، خودرو توقیف و راننده و سرنشین نیز دستگیر شدند. 

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه افراد دستگیر شده از سارقان سابقه دار بودند که خودرو پراید را به سرقا برده بودند، افزود: متهمان در تحقیقات تکمیلی پلیسی به بزه انتسابی اقرار کرده و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند. 

این مقام انتظامی با اشاره به کشف یک دستگاه خودرو سواری پراید مسروقه از متهمان و تحویل آن به مالباخته بیان کرد: شهروندان ضمن رعایت هشدارهای انتظامی، استفاده از تجهیزات بازدارنده و پرهیز از پارک وسایل نقلیه خود در معابر فاقد روشنایی، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوکی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان