معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از تخصیص اعتبارات ملی جهت تکمیل پروژه مرکز جامع خدمات سلامت چابکسر خبر داد.

بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر امروز در حاشیه بازدید از پروژه مرکز جامع خدمات سلامت چابکسر شهرستان رودسر در گفت وگو با خبرنگار فارس با تقدیر از مشارکت خیرین به جهت آغاز عملیات اجرایی این پروژه اظهار کرد: این پروژه پس از مدت کوتاهی از آغاز متوقف شد اما خوشبختانه با پیگیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسؤولان دانشگاه در مسیر احداث قرار گرفت.

وی با اشاره به پیشرفت مطلوب پروژه مرکز جامع خدمات سلامت چابکسر افزود: پروژه مذکور تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امیدواریم به زودی شاهد افتتاح و بهره برداری از آن باشیم.

معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از برقراری ردیف ملی برای افتتاح مرکز جامع خدمات سلامت چابکسر خبر داد و افزود: با نظارت و اقدامات دانشگاه علوم پزشکی گیلان پیش بینی می شود این پروژه با تصمیمات مالی و فنی اتخاذ شده خدمات مناسبی را در اختیار مردم منطقه قرار دهد.

رحیمی همچنین از تخصیص منابع اعتباری از ردیف های ملی جهت بهره برداری هرچه سریعتر مرکز جامع خدمات سلامت چابکسر در شهرستان رودسر طی هفته آینده خبر داد.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان