وضعیت مصدومان ملوان امشب مشخص می شود

۱۴۰۲/۰۸/۰۶ ۲۲:۳۸ چاپ کد خبر: 188426
سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی با اشاره به آخرین وضعیت مصدومان تیم فوتبال ملوان در آستانه دیدار با پرسپولیس گفت: خوشبختانه محروم نداریم اما چند بازیکن مصدوم هستند که شرایط شان امشب مشخص می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی عصر امروز در نشست خبری قبل از بازی با پرسپولیس در استادیوم مرحوم قایقران با تسلیت فوت یکی از هواداران تیم ملوان اظهار کرد: امیدوارم خدا به مادر نیما نعیمی و خانواده محترمش صبر بدهد و فردا قطعا سعی خواهیم کرد روح این هوادار ملوان را شاد کنیم. 

وی با اشاره به وضعیت روحی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در آستانه دیدار با پرسپولیس گفت: بازی با پرسپولیس هم برای ما سه امتیاز دارد اما حسن این بازی این است که بازیکنان خودشان انگیزه لازم را دارند، مصمم و با انرژی هستند که برای شادی هواداران و برد می جنگند، ان شالله بتوانیم کم اشتباه باشیم. 

سرمربی ملوان بندرانزلی با اشاره به آخرین وضعیت مصدومان تیم فوتبال ملوان در آستانه این دیدار حساس افزود: خوشبختانه محروم نداریم اما چند بازیکن مصدوم هستند که شرایط شان امشب مشخص می شود. 

تارتار یکی از دلایل مشکلات و اشتباهات داوری را نبود کمک داور ویدئویی دانست و بیان کرد: داوران جزو قشر مظلومی این فوتبال هستند و هر اتفاقی که می افتد اعتراض به داوری هست، لذا تمام این مشکلات به خاطر نبود سیستم ویدیویی است، حیف است با این همه استعداد که در داوری ایران هست، وی ای ار نباشد، وقتی می توانیم برای آسیا این سیستم را داشته باشیم، در لیگ برتر هم می توانیم. 

وی با تاکید بر لزوم توجه به کاهش اشتباهات داوری در فوتبال ایران تصریح کرد: آقای کاظمی هم از داوران خوب ماست و مثل همه داوران انسان سالمی است. امیدوارم فردا روز خوب ایشان باشد و امیدوارم فردا روز خوب و کم اشتباه ایشان باشد. 

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی با تشکر از همکاران خونگرم ملوان در خصوص حمایت از این تیم در طول فصل بیان کرد: واقعا خیلی بد است که ظرفیت ورزشگاه ما خیلی کم است، می دانم مسؤولان پیگیر هستند و روز گذشته من به آقای دنیا مالی گفتم که پیگیر ساخت یک استادیوم باشند، در عرض یک ساعت تمام بلیت ما به فروش رفت.

تارتار، ساخت استادیوم را یکی از نیازهای تیم فوتبال ملوان بندر انزلی دانست و افزود من از هواداران تشکر دارم که می خواهند از تیم محبوب شان که ملوان است، حمایت کنند و از طرفی ناراحتم برای هوادارانی که پیغام می دهند و می گویند بلیت گیرشان نیامده است. امیدوارم مسؤولان هرچه زودتر به فکر ساخت ورزشگاهی باشند که درشان مردم انزلی باشد و به نیازهای هواداران ما پاسخ دهد. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان