جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دشمن برای سنین زیر ۲۵ سال برنامه ریزی کرده چون این نسل، انقلاب، دوران جنگ و قبل جنگ را ندیدند، گفت: ما در مبحث جهاد تبیین، ضعیف عمل کردیم و خدمات صورت گرفته در ...

به گزارش خبرگزاری وفارس از رودسر، سرهنگ پاسدار الیاس کوثری پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندهی سپاه ناحیه رودسر در سالن حسینیه این سپاه با بیان اینکه انقلاب شد تا مردم راحت باشند، اظهار کرد: برخی از بد سلیقه ای های مسؤولان موجب شده که مردم ناراضی باشند.

وی با اشاره به اینکه تکریم ارباب رجوع از آرمان های انقلاب، شهدا و امام (ره) است، افزود: مردم ولی نعمت ما هستند بنابراین توجه به مردم و حل مشکلات آن ها باید مورد توجه قرار گیرد چرا که انجام ندادن امور ملت موجب ایجاد نارضایتی و تولید ضد انقلاب می کند.

جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان خوشرویی و حسن خلق، اعتقاد و اعتماد به خدا، احترام به ارباب رجوع، احترام و اعتقاد به همکاران، صادق بودن و خلف وعده نکردن از ویژگی های یک فرمانده خواند و گفت: نرمخویی، مهربانی و قاطعیت با مردم و افراد زیرمجموعه باید سر لوحه همه قرار گیرد.

وی با تاکید بر لزوم توجه به جهاد تبیین بیان کرد: دشمن سعی دارد تا میدان را به دست گرفته و حقیقت انقلاب را به گونه ای دیگر جلوه دهد و با جنگ رسانه ای و تبلیغی سعی در مایوس کردن مردم به ویژه جوانان و نوجوانان دارد.

کوثری با اشاره به اغتشاشات سال گذشته و تلاش دشمن برای نابودی انقلاب تصریح کرد: دشمن برای سنین زیر ۲۵ سال برنامه ریزی کرده چون این نسل، انقلاب، دوران جنگ و قبل جنگ را ندیدند و حتی برخی سنگ سلطنت طلب ها را به سینه می زدند چرا که ما در مبحث جهاد تبیین، ضعیف عمل کردیم و خدمات صورت گرفته در چهار دهه گذشته از عمر انقلاب را به خوبی برای نسل جوان جامعه به خوبی تبیین نکردیم.

وی با اشاره به ۱۳ آبان، روز شهادت محمدحسین فهمیده و روز دانش آموز گفت: ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است که امسال این روز حماسی با توجه به بمباران های رژیم صهیونیستی و کشتار بیرحمانه مردم غزه بایستی در حمایت از مردم بی دفاع غزه باشکوه تر برگزار شود.

به گزارش فارس در پایان این مراسم محمد قدرتی به عنوان فرماندهی جدید سپاه ناحیه رودسر معرفی و از تلاش های محمداسماعیل حسنی قدردانی شد.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان